Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Denní horoskop na úterý: Lvi projeví svou sílu a odhodlání, Váhy přemůže materialismus

ženy, úsměv, trio
Zdroj: Pixabay
+ Dalších 8 fotografií
denní horoskop

Podívejte se, co si hvězdy přichystaly pro jednotlivá znamení zvěrokruhu na úterý 25. 1. 2022 a na co byste se tento den měli zaměřit. Kdo zažije úspěšné úterý a u koho bude pořádné dusno?

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Neodsuzujte druhé, protože svůj život žijí odlišně. Naopak čerpejte inspiraci, může vás to mnoho naučit. V partnerském vztahu dnes budete řešit rozdělení ženské a mužské role ve vztahu. Je třeba tomu dát jasný řád. V galerii najdete váš tip.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

V posledních měsících jste přišli o někoho ze svých důležitých přátel, máte šanci to dnes napravit. Nechte chvíli své ego odpočívat a ozvěte se s nabídkou kávy či procházky. Bude to mít úspěch. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Zkuste být aktivní a nabídnout své znalosti. Možná se tak dostanete k zajímavé práci, která vás do budoucna může živit. Život je krátký na to, abyste dělali práci, která vás nebaví. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Dnešek pro vás bude hlavně ve znamení financí. Vyřešte všechny závazky, které dlouhodobě necháváte ladem, a začněte pracovat na příjmu, který na svém účtu chcete vidět. Není čas ztrácet čas. V galerii najdete, co vám udělá radost.


Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Pokud vás partner něčím rozčiluje, je na čase mu to upřímně říct. Nic nevyřešíte tím, pokud budete se svými přáteli dokola řešit, jak těžké to máte. Co se doma uvaří, to by se tam mělo i sníst. V galerii najdete, na co si dát pozor.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

V práci se ty misky vah konečně začnou pořádně hýbat! Pokud vám někdo do teď úmyslně škodil, dojde na něj. Objeví se také osoba, která vám finančně vypomůže s vaším problémem. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Dnes projevíte svou silnou vůli a odhodlání. Díky tomu uspějete ve vodách, do kterých se ostatní báli vstoupit. Dál budete sbírat nové poznatky a vzdělávat se. To je teď vaše hlavní téma. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Zastihne vás mírná nervozita a vnitřní nespokojenost, která plyne z dlouho neřešených starostí. Balancujete na hraně svých možností a čekáte, že se vše jako zázrakem vyřeší. Bude třeba vyvinout nějakou aktivitu. Tip na úterý máte v galerii!


Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Naučte se přijímat to, co vám život nabízí, a vydejte se cestou důvěry. V následujících dnech byste měli vyvážit váš materialismus a duchovní hodnoty. Jste v nerovnováze. V galerii najdete, co dalšího pro vás hvězdy mají.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Dnes se u vás rozvine ochota pomáhat a obětovat se pro druhé. Dejte si však pozor, abyste dostatečně vnímali, komu věnujete svůj čas. Vhodná doba je také na propojení se s přírodou. V galerii najdete, na co si dát pozor.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Dejte si pozor na závislost na podpůrných prostředcích. Ať už na kávě, energetických drincích či alkoholu. Recept na šťastný a úspěšný život nenajdete, pokud nebudete poslouchat své tělo. V galerii najdete, co vás dnes potěší.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Pro některé z vás přichází možnost početí. Je to odpověď na skutečnou hojnost, kterou si do svého života dlouhodobě přivoláváte. Věřte, že skrz nové cesty najdete sami sebe. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.

Pokud chcete vědět více, přečtěte si týdenní horoskop ➔

Související články

Další články

Nejnovější kauzy