Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Denní horoskop na úterý: Býci se usmíří s přáteli, Váhy řeknou pravdu

Zdroj: pixabay
+ Dalších 8 fotografií
denní horoskop

Úterý nám přináší prostor pro zamyšlení a změnu životního směru. Pokud uvažujete nad tím, kam se vaše kroky ubírají, dnes bude pracovat velmi silná energie poznání. Věnujte jí pozornost a podívejte se, co dalšího jednotlivá znamení v úterý 3. 8. 2021 čeká!

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Potřebujete se napojit zpátky sami na sebe. Za poslední dobu jste se uchýlili k drbům, lenosti a pouhému přežívání. Okamžitě se proberte a vraťte zpátky své sny a cíle. V galerii najdete dnešní tip.


Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Zachraňovat vás dnes bude káva! Zřejmě jste toho v noci moc nenaspali a teď vám chybí energie. V práci to může znamenat náročnější den. V galerii najdete, čeho se dnes vyvarovat.


Beran (21. 3. - 20. 4.)

Celý den budete mít hlavu zahlcenou vzpomínkami. Obracíte se zpátky k minulosti, protože máte pocit, že tehdy bylo lépe. Nezapomínejte však, že přítomnost je právě tady a teď. V galerii najdete, co vám udělá radost.

Býk (21. 4. - 21. 5.)

Usmiřte se s přáteli. V poslední době se vaše cesty rozešly a jdete každý svým životem. Neznamená to však, že si nemáte co předat. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.


Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Pokud máte problém s koncentrací při práci, zkuste si zvolit jako kulisu vhodnou hudbu. Tento týden vás čeká náročný úkol, na který se potřebujete soustředit. V galerii najdete, na co si dát dnes pozor.


Rak (22. 6. - 22. 7.)

Pokud vás láká nová práce, pečlivě se rozhlížejte po nabídkách na internetu. Přesně tam by vás dnes mohlo něco zaujmout. A bude to stát za to! V galerii najdete, na co se dnes soustředit.


Lev (23. 7. - 22. 8.)

Musíte si bezmezně věřit, jiná cesta není. Přestaňte si pouze stěžovat a konejte. Vše se v dobré obrátí, stejně jako pokaždé. Hledejte důvod. V galerii najdete, co dalšího pro vás hvězdy přichystaly.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Stůjte pevně sami za sebou. Zejména v pracovních vztazích budete muset prokázat, že s vámi nikdo zametat nemůže. Budete na sebe pyšní. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.


Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Nebojte se říct lidem pravdu. Neustále se bojíte, že někoho zraníte, a tak raději mluvíte tak, jak to chce druhý slyšet. Ale to je přesně ta chyba, kterou dnes budete řešit. Úterní tip máte v galerii.


Štír (24. 10. - 22. 11.)

Pracujte na afirmacích, které vysíláte do Vesmíru. Protože přesně v nich se odráží váš svět: to, co kolem sebe tvoříte, i to, co si o sobě myslíte. V galerii najdete, co dalšího vás dnes čeká.


Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Dnes už víte, že jste to v posledních dnech opravdu přehnali. Možná jste napáchali nevratné škody v mezilidských vztazích. Dejte najevo alespoň to, že vás to skutečně mrzí. V galerii najdete, na co si dát pozor.


Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Zasmějte se. Od srdce, upřímně. Dejte prostor svým emocím. Jste pořád moc vážní a chybí vám životní energie. Pracujte na tom, aby vám bylo dobře! V galerii najdete, co si dnes přát.

Pokud chcete vědět více, přečtete si týdenní horoskop ➔

Související články

Další články