Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Denní horoskop na úterý: Býci se dopustí nevěry, Kozorohy čeká nová životní etapa

Zdroj: profimedia
+ Dalších 8 fotografií
denní horoskop

Horoskop na úterý 27. 7. 2021 je tu! Přináší mnoho zajímavých momentů, které nás dnes čekají. Pro mnohé se otevírá spousta možností, jak jít za svými sny. Co čeká dnes právě vás?

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Vaše znovu nabitá energie je jako klíč k superschopnosti! Najednou máte sílu dokázat vše, co jste si předsevzali. A už brzy se to projeví i na vaší finanční situaci. V galerii najdete dnešní tip.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Otevřete se svému srdci a nabídněte světu to, co se ve vás ukrývá. Pokud budete jednat na základě své intuice, nemůžete se splést. V galerii najdete, co dalšího vás dnes čeká.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Dnes vás zasáhne smutná událost, kterou však zvládnete s grácií, která je vám vlastní. Udržte si životní nadhled, v následujících dnech se vám bude opravdu hodit. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.

Býk (21. 4. - 21. 5.)

Pozor na zadané protějšky! Bude vás lákat někdo, kdo by měl být se svými závazky daleko z vašeho dohledu. Dokonce to vypadá, že byste mohli zradit přítele. V galerii najdete, na co si dát pozor.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Dbejte na svůj upravený vzhled, poslední dobou se opravdu zanedbáváte. To, co z vás vyzařovalo dříve, se pomalu ztrácí. V galerii najdete, co si pro vás dnes hvězdy připravily.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Neklesejte na mysli, pokud hned nepůjde vše podle vašich plánů. Věci občas mají svůj řád a posloupnost. Neurychlíte je, pokud to tak nemá být. V galerii najdete, co vás dnes potěší.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Pečlivě si naplánujte svůj den a tento rozpis úkolů dodržte. Udělejte si pořádek ve svých pracovních činnostech, potřebujete to víc než kdy jindy. V galerii najdete úterní tip.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Je pravý čas na to, abyste si pořídili zvíře, o kterém už tak dlouho sníte! Nečekejte na nic, život je krátký. Pokud máte doma prostor, jděte do toho. V galerii najdete, čeho se dnes vyvarovat.

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Straňte se dnes sociálních sítí, akorát vás stresují tím, co byste vše chtěli a momentálně nemáte. Raději pečlivě zvažte cestu, jak toho dosáhnout! V galerii najdete, na co si dnes dát pozor.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Přejte si a vesmír vám nadělí. Už teď má pro vás mnohem víc, než jste si kdy vůbec přáli. Nebojte se nových kroků a běžte do toho. Hvězdy za vámi stojí. V galerii najdete, co vám dnes udělá radost.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Čekají vás úžasné dny, které začínají právě dneškem. Nebojte se do toho opřít a pořádně to rozjet! Nezadané Střelce čeká nová láska. V galerii najdete, co dalšího vás dnes čeká.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Nové životní etapy jsou vždy složité, protože když přicházejí, přináší s sebou změnu. Nebojte se, že byste něco takového nezvládli. Hvězdy jsou tu pro vás. V galerii najdete, čeho se dnes vyvarovat.

Pokud chcete vědět více, přečtete si týdenní horoskop ➔


Související články

Další články