Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Denní horoskop na úterý: Býci budou uvažovat o dětech, Panny se ošklivě pohádají

Horoskop na dnešní den úterý 30. března: Panny se ošklivě pohádají
Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 8 fotografií
astro
V úterý se nám Panny opět doma pohádají, Býci zauvažují nad dětmi a Střelec bude oporou pro svého partnera. Víte, co si pro vás hvězdy na 30. 3. 2021 přichystaly? Pojďte se s námi podívat na denní horoskop pro jednotlivá znamení zvěrokruhu.

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Vodnáři, nebojte se. Opravdu. Všechno, co se děje, má svůj důvod - i tohle. Možná vám teď není úplně dobře a nevidíte cestu, ale nakonec se vše poskládá jako puzzle a budete přesně vědět, proč se věci staly tak, jak se staly. O čem budou Vodnáři v úterý uvažovat, na to se podívejte do galerie.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Pokud vám něco nevyhovuje, může to mít několik řešení. Jedním z nich je i to, že od té věci dáte ruce pryč. Někdy si zařizujeme pro své štěstí něco, co nám nakonec přinese neštěstí, a je z toho lekce. I tak je to v pořádku. A co vás může překvapit, na to se podívejte do galerie.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Partnerské vztahy budou dnes zažívat pěkný otřes – zřejmě vás čeká konverzace, do které se ani jednomu z vás nebude chtít. Vynechte afektované reakce a řešte vše v klidu. Pokud budete přístupni i ostatním názorům, můžete se ledacos naučit. Jak se tomu vyvarovat? Podívejte se do galerie.

Býk (21. 4. - 21. 5.)

Zadaní Býci by mohli dnes začít uvažovat o dětech, jako by vám ten život ve dvou už nestačil. Pokud máte strach, že ještě pořád není ta správná doba, vězte, že správná doba nebude nikdy – ideální čas neexistuje. Skočte, křídla roztáhnete cestou. Podívejte se do galerie, co čeká Býka v úterý ve vztahu

Blíženci (22. 5.)

Naučte se být šťastní pro sebe. Kvůli sobě. Pokud jste šťastní jen ve chvíli, kdy jsou kolem vás druzí nebo když se fotíte na sociální sítě, něco je špatně. Můžete mít radost i z maličkostí, které v životě máte, nečekejte jen na velké věci. O čem budou Blíženci v úterý snít? Podívejte se do galerie.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Vaše snaha dnes bude zúročena! To, o co už tak dlouho stojíte, se konečně pohne. Jen tak dál, Raci, hvězdy vám přejí. Skrýváte v sobě neuvěřitelný talent, který může v následujících dnech získat prostor, aby vás vedl po cestě, po které jít máte. A co Rakům klapne? Podívejte se do galerie!

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Nemračte se na ten svět! Pokud jste nervózní nebo cítíte, že už vážně potřebujete pauzu, dopřejte si ji. Někdy máme pocit, že potřebujeme všechno zvládnout hned, ale ty věci počkají. Některé z nich. A vám se uleví. Které věci počkají? Podívejte se do galerie.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Ačkoli to ráno bude vypadat na krásný den, vaše partnerské problémy budou večer opět eskalovat. Skoro to vypadá, že už neumíte najít společnou řeč, jste na sebe nepříjemní a odsekáváte si, hádáte se pro zbytečné hlouposti. Jaká je dnešní rada pro Panny? Podívejte se do galerie.

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Potrápí vás splín a jarní únava. Věci, které vám přinášely nadšení, vám dnes takovou radost dělat nebudou. Není vaším úkolem tvářit se na celý svět nadšeně a pozitivně, občas prostě dejte najevo, že máte den blbec. Jak se s ním vypořádat? Podívejte se do galerie!

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Někdo z vašich blízkých bude otevírat svá oblíbená témata, mohlo by se to týkat zejména svatby, dětí, případně toho, kdy si nezadaní Štíři najdou partnera. Nebojte se ostatním říct, že jim do toho nic není a že je to jen vaše věc. Co ještě čeká Štíry? Podívejte se do galerie!

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Dnes bude partner potřebovat vaši oporu více než kdy dřív. Nezapomínejte, že i on při vás v těžkých chvílích stál a zaslouží si pozornost. Ačkoliv vám se teď ve všem daří, ne všichni to tak mají a potřebují od vás cítit pochopení. Čím udělat partnerovi radost? Podívejte se do galerie!

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Dnešek přeje věnování se energiím a více spirituálnímu nastavení vaší duše. Zkuste dobře vnímat, co v tuto chvíli opravdu potřebujete a jakým směrem se ubírat. Poslouchejte své tělo a investujte do sebe. Sebeláska je důležitá! Jaké další rady mají hvězdy pro Kozorohy? Podívejte se do galerie.

Pokud chcete vědět více, přečtete si týdenní horoskop ➔

Měsíční horoskop na březen ➔

Bolestná zpověď Moniky Binias: S o 24 let mladším Petrem přišli o dítě. Bojovala i s tchyní

Související články

Další články

Nejnovější kauzy