Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Denní horoskop na úterý: Býci budou pomlouvat své nejbližší, Štíry čeká vytoužený úspěch

Zdroj: Unsplash
+ Dalších 8 fotografií
denní horoskop

Podívejte se, co vás čeká v úterý 14. 9. 2021. Kdo získá odvahu zvládnout vše, co mu osud postaví do cesty, a koho přemůže žárlivost?

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Váš úspěšný týden bude pokračovat i dnes. V partnerském vztahu vládne absolutní pohoda a vy máte pocit, že vás nic nemůže rozhodit. Jen tak dál! V galerii najdete, co dalšího vás čeká.


Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Omezte konzumaci kávy, sami jistě cítíte, že vám takové množství už nedělá dobře. Budete potom daleko produktivnější! V práci vás dnes čeká úspěch. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.


Beran (21. 3. - 20. 4.)

Najděte si během dne čas na své vzdělání. Poslouchejte podcasty, čtěte nebo zkrátka jen přemýšlejte. Potřebujete se posunout zase dál. V galerii najdete, co vám dnes udělá radost.


Býk (21. 4. – 21. 5.)

Nikoho dnes nepomlouvejte! Ve zlém by se to proti vám obrátilo. Bude třeba, abyste se dnes drželi trochu v pozadí a spíše pozorovali, co se kolem vás děje. V galerii najdete, co vás dnes potěší.Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Ukrývá se ve vás obrovský potenciál. A už je na čase ho pořádně využít! Přestaňte fňukat nad tím, že se vám nic nedaří, a pořádně se do toho opřete. V galerii najdete, na co si dnes dát pozor.


Rak (22. 6. - 22. 7.)

Zatněte zuby a vydržte. Vše se už brzy dá znovu do normálu a nastolíte ve svém životě normální řád. Všechny komplikace vás vedou k cíli. V galerii najdete, co dalšího pro vás dnes hvězdy mají.


Lev (23. 7. - 22. 8.)

Je čas trochu zpomalit! Vzpomeňte si, za co ve svém životě vlastně bojujete, a trochu se zastavte. Vypadá to, že v posledních dnech ztrácíte směr. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.


Panna (23. 8. - 22. 9.)

Nejlepší bude, když dnes v práci uděláte něco ještě o trochu navíc, než je vaší povinností. Váš nadřízený si toho rychle všimne a přijde zasloužená pochvala. V partnerském vztahu pozor na žárlivost! V galerii najdete tip na úterý.Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Buďte v práci připraveni na zpětnou vazbu, která vám nemusí být úplně po chuti. Naučíte se z ní však zase o kus víc ke své práci. Brzy se vám bude taková znalost hodit! V galerii najdete, na co si dát pozor.


Štír (24. 10. - 22. 11.)

Nezapomeňte, do klína vám nic jen tak samo od sebe nespadne. Začněte se snažit o to, co ve svém životě chcete, a jděte si za tím. Čeká vás jen to nejlepší. V galerii najdete, co vás dnes potěší.


Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Dnes budete samá srandička! V práci by vás však mohla překvapit malá výplata. Pokud máte pocit, že udělali chybu, ihned to s nadřízeným proberte! V galerii najdete, co dalšího vás dnes čeká.


Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Objevíte v sobě neuvěřitelnou odvahu zvládnout vše, co vám osud do cesty postaví. Jste příkladem, že vše jde, pokud na tom člověk skutečně pracuje. V galerii najdete, co vás dnes překvapí!

Související články

Další články