Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Denní horoskop na úterý: Blíženci zažijí velké zklamání, Střelce překvapí finanční návyky jejich partnerů

Udělejte si piknik!
Zdroj: pinterest
+ Dalších 8 fotografií
denní horoskop

Další den v týdnu nám přináší mnoho úspěchů v práci, ale i výzvy pro nové vztahy. Už víte, co si hvězdy dnes přichystaly právě pro vás?

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

V úterý vás čeká důležitá schůzka, která nastaví limity možné spolupráce do budoucna. Začíná se vám opravdu dařit v tom, čeho jste chtěli dosáhnout. V galerii najdete tip pro dnešek.


Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Nebojte se v práci projevit. Vaše názory mají opravdovou hodnotu, jen momentálně jim vůbec nevěříte. Obrovská škoda, skrýváte velký potenciál. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.


Beran (21. 3. - 20. 4.)

V lásce vás čekají drobné komplikace. Ty budou plynout hlavně z vašeho nastavení mysli, které momentálně dáváte najevo. Můžete se tak snadněji pustit do konfliktu. V galerii najdete, co vám udělá radost.


Býk (21. 4. - 21. 5.)

Oceňte lidi, se kterými máte společný humor. To budou pro dnešek ti, kteří vám skutečně přinesou radost a smích. V galerii najdete, co dalšího si pro vás dnes hvězdy přichystaly.


Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Na lásku jsou vždy třeba dva. Nepřesvědčíte nikoho, aby vás miloval, pokud to tak skutečně necítí. Mějte na paměti, že vesmír je moudrý a ví. V galerii najdete, na co si dnes dát pozor.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Ke zlepšení vaší finanční situace využívejte ty správné afirmace. Nemyslete na to, že máte nedostatek. Myslete na to, že pokud budete chtít, budete magnetem na peníze. V galerii najdete, co dalšího vás dnes čeká.


Lev (23. 7. - 22. 8.)

Čeká vás milostný trojúhelník! Buď už se mezi dvěma osobami rozhodujete, nebo vás to teprve čeká. Pečlivě však uvažte, co jsou vaše kritéria. V galerii najdete, co vám dnes udělá radost.


Panna (23. 8. - 22. 9.)

Jsou věci, které zasáhnou do běžného dne natolik, že vše promění. Přesně takové události vás čekají dnes. Ale žádný strach! Budou opravdu pozitivní. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.


Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Dbejte na dostatečnou lékařskou péči. Vypadá to, že zanedbáváte pravidelné návštěvy doktorů. To by vám mohlo v budoucnu způsobit problémy. V galerii najdete dnešní tip.


Štír (24. 10. - 22. 11.)

Štírům dnes hvězdy přejí hlavně v lásce. Pokud už se dlouho odhodláváte pozvat vaši vytouženou osobu na rande, dnes je ten správný čas. V galerii najdete, na co se dnes můžete těšit.


Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Střelci, buďte dnes obezřetní v tom, jaké finanční návyky máš váš partner. Zda máte přehled o tom, kam plynou vaše společné finance. V galerii najdete, na co si dnes dát pozor.


Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Intrikářství vám dnes příliš nepůjde, ačkoli si myslíte, že jste na svém vrcholu. Brzy by vaše plány ztroskotaly, vydejte se jiným směrem. Buďte upřímní. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.

Pokud chcete vědět více, přečtete si týdenní horoskop ➔

Bolestná zpověď Moniky Binias: S o 24 let mladším Petrem přišli o dítě. Bojovala i s tchyní

Související články

Další články

Nejnovější kauzy