Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Denní horoskop na úterý: Blíženci se posunou vpřed, Váhy si přiznají pravdu ve vztahu

denní horoskopy
Zdroj: Extra.cz/ Denisa Zajíčková
+ Dalších 8 fotografií
horoskop

Podívejte se, co si pro vás hvězdy přichystaly na úterý 29. 11. 2022! Už teď je jasné, že se budou dít velké pracovní změny, které jdou ruku v ruce s obdobím Střelce. Nezahálejte a udělejte ten důležitý krok ještě teď, do konce roku.

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Tak teď, nebo nikdy, Vodnáři. Už dlouho přemýšlíte, že si váš život žádá změnu, a to skutečně většího rozsahu. Nepůjde to po krůčcích, buď se do toho opřete, anebo promeškáte obrovskou příležitost. V galerii najdete váš tip.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

S někým z vašeho okolí si užijete báječný den. Možná už jste zapomněli, jak důležití jsou přátelé kolem vás a kolik energie vám dávají. Mnohem lépe pak zvládnete své další povinnosti. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

V lásce se vám teď opravdu daří, tak si to nepokazte tím, že budete stále negativní. Proč si myslíte, že si nezasloužíte tu velkou lásku, na kterou se koukáte obdivně ve filmech? I pro vás už je ve vesmíru dávno přichystaná… V galerii najdete, co vás potěší.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Ukáže se, že musíte v práci trochu zabojovat o své místo. Ne že by se pod vámi hýbala židle, ale projekt, který jste chtěli pro sebe, by mohl dostat někdo z mladších a dravějších kolegů. V galerii najdete, co dalšího vám udělá radost.Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Někdy život sám vytřídí, co už vám nadále nedává smysl. Buďte připraveni na změnu, která pro vás bude jedině prospěšná. Rok 2023 byste už teď mohli začít zcela odlišně, než jak byl ten současný. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Naskytne se vám šance, jak si splnit to, o čem sníte. Pokud ji chytnete za pačesy, už brzy pocítíte příval štěstí, který vás kompletně pohltí. Nebojte se, běžte do toho! V galerii najdete, na co si dát pozor.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Přejte si tolik, kolik si jen dokážete představit. Sněte ve velkém a běžte si za životem, který je přesně podle vašich představ. Nikdy nebude lepší příležitost než teď. Správný moment je každý den. V galerii najdete, co vám udělá radost.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Neposlouchejte druhé, když vám tvrdí, že něco nezvládnete. Dokážete daleko víc, než si teď myslíte. Sami k sobě býváme často mnohem kritičtější než k ostatním. Poradili byste tohle svému nejlepšímu příteli? V galerii najdete váš tip.Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Někteří z Vah si uvědomí, že partnera už nemají, jak změnit, dokonce vyčerpali všechny argumenty. Přichází čas, kdy se musíte rozhodnout, kolik jste ochotni tomu obětovat a za jakou cenu. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Pokud musíte někoho přesvědčovat, aby vám věnoval čas a pečoval o vás, zřejmě to není rovnocenný vztah. Někdy poznáte, koho máte opravdu vedle sebe, ve chvíli, kdy vám teče do bot. V galerii najdete, co dalšího si pro vás hvězdy připravily.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Dnes se vám může stát, že v práci nebudete s něčím souhlasit a dostanete se do ostrého střetu. Nakonec to však necháte vyřešit druhé a zjistíte, že je to tak nakonec vlastně lepší. V galerii najdete, na co se dnes zaměřit.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Dnes budete mít šanci zjistit, zda můžete lidem kolem sebe věřit či nikoliv. Bude to pro vás významný posun vpřed, kdy se utvrdíte, jak na celou situaci teď jít. V galerii najdete, na co si dát pozor.


Pokud chcete vědět víc, přečtěte si týdenní horoskop ➔

Bolestná zpověď Moniky Binias: S o 24 let mladším Petrem přišli o dítě. Bojovala i s tchyní

Související články

Další články

Nejnovější kauzy