Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 Český slavík 2023

Denní horoskop na úterý: Blíženci najdou kompromis, Váhy se dozvědí šokující informaci

denní horoskopy
Zdroj: Extra.cz/ Denisa Zajíčková
+ Dalších 8 fotografií
horoskop

Podívejte se, co hvězdy připravily právě pro vás na sváteční úterý 5. 7. 2022! Energie už se uklidňují, a tak bude čas na rozjímání, meditaci i velká rozhodnutí. Co čeká právě to vaše znamení zvěrokruhu?

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Ve sváteční den zkuste trochu vypnout a užít si přítomný okamžik. Běžte na procházku do lesa, meditujte nebo si přečtěte krásnou knihu. Cokoli se počítá, není kam spěchat. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Až vám bude nejhůř, vzpomeňte si, proč tuhle bitvu bojujete. Vaše vůle jít dál je silná, musíte jen vykročit správným směrem a rozhodnout se, že se budete obklopovat těmi správnými lidmi. V galerii najdete váš tip.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Řekněte partnerovi na rovinu, co vám vadí, ať to se přes to můžete přenést a posunout se dál. Musíte na svém životním stylu něco změnit, jinak se nikdy nikam nepohnete. V galerii najdete, co dalšího pro vás hvězdy mají.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Vaše tělo volá o pozornost! Zkuste se soustředit na to, co je pro vás opravdu důležité, a nedělejte si to pořád lehčí. Někdy musíte zabrat, abyste ukázali, že na to máte! V galerii najdete, na co si dát pozor.Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Tentokrát můžete s partnerem najít skvělý kompromis, pokud dáte prostor ke komunikaci. Nezapomeňte však, že abyste ho dosáhli, musí každý z vás alespoň o ždibíček ustoupit. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Ačkoli je dnes sváteční den, vy budete mít práce až nad hlavu. Však vy dobře víte, proč to děláte. Už brzy se můžete těšit z dlouho očekávané finanční hojnosti, kterou jste si tolik přáli. V galerii najdete váš tip.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Věci nepůjdou podle plánu, to ale ještě neznamená, že se nemáte na co těšit. Nakonec se to i s drobnými změnami poskládá do perfektního obrazce, který bude zkrátka stát za to. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Ukažte, že se umíte o své blízké postarat, a nabídněte jim pomocnou ruku. Odvděčí se vám již brzy, až to budete nejméně čekat, ale zároveň skutečně potřebovat. Vesmír to má dobře vymyšlené! V galerii najdete, na co se zaměřit.Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Dnes se dozvíte naprosto šokující informaci! Potvrdí vše, co jste si mysleli už dříve, jen jste se nechali přemluvit argumenty ostatních. Konečně získáte pocit zadostiučinění. V galerii najdete, co vám udělá radost.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

V lásce vám vysvitne nová naděje, ačkoli jste v ni už ani nedoufali. Zaměřte se teď na budování něčeho nového a nepřemýšlejte hned, co vše by se mohlo pokazit. V galerii najdete, co vás potěší.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Doufejte a věřte, že najdete mnohem lepší řešení, než které jste do teď považovali za primární. Váš partner vám v celé věci bude opravdu nápomocný a pomůže vám vyřešit nejeden problém. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Velké usmíření s rodinou vás ve sváteční den nemine. Možná budete muset ale trochu ustoupit, což je proti vašemu přesvědčení. Nezoufejte, už brzy bude všem chmurám konec. V galerii najdete váš tip.

Pokud chcete vědět víc, přečtěte si týdenní horoskop ➔

Královna platformy 18+ Kafuu: Plním zvláštní touhy fanoušků, chtěli po mně i to, abych škrundala, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy