Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Denní horoskop na úterý: Blíženci budou pracovat na důvěře ve vztahu, Štíry čekají velké změny

Horoskop na dnešní den úterý 18. ledna: Blíženci budou pracovat na důvěře v partnerském vztahu, Štíry čekají velké změny
Zdroj: pixabay
+ Dalších 8 fotografií
denní horoskop

Dnes nás mimo jiné čeká úplněk ve znamení Raka, který s sebou přináší uvědomění, pokoru i odvahu pro rázná rozhodnutí. Poodhalí také tajemství rodin, která zůstávala dlouho skrytá. Mohly by se provalit nevěry, tajné dohody i spiklenecká ujednání. Co čeká v úterý 18. 1. 2022 právě vás?

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Věnujte se dnes svému partnerovi a vypněte na chvíli veškerou elektroniku. Chybí vám komunikace a upřímný zájem o toho druhého. Dnes máte šanci to napravit. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.


Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Neházejte flintu do žita, věci nakonec dopadnou opravdu dobře. V práci se vám konečně začne dařit a vyřešíte i spory se svým nadřízeným. Už žádné pomluvy na pracovišti - konečně. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.


Beran (21. 3. - 20. 4.)

Pokud vystoupíte ze své komfortní zóny, máte šanci dokázat mimořádné věci. Nesmíte se bát překročit svůj strach. Se vším, co přijde, se vypořádáte. V galerii najdete, co dalšího pro vás hvězdy připravily.


Býk (21. 4. – 21. 5.)

Je čas začít uvažovat, co si tento rok chcete opravdu splnit. Pečlivě naplánujte své cíle a zkuste myslet ve velkém. Jedině tak dokážete něco, co si už ve skrytu duše dlouho přejete. V galerii najdete váš tip.Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Měli byste v partnerském vztahu pracovat na důvěře a vzájemném pochopení. Na mnoho věcí máte rozdílný názor, což mezi vámi opakovaně vyvolává nepříjemné konflikty. V galerii najdete, na co si dát pozor.


Rak (22. 6. - 22. 7.)

V rodině zavládne klid a pohoda. To už se u vás doma dlouho nestalo, zaslouženě vás to tak zahřeje u srdce. Stabilní zázemí je něco, co potřebujete pro svůj další profesní rozvoj. V galerii najdete, co vám udělá radost.


Lev (23. 7. - 22. 8.)

Zbytečně se dnes nerozčilujte, k ničemu to nepovede. Naopak řešte věci v klidu a snažte se pochopit i pohled druhé strany. Zejména v pracovních vztazích budete muset v určitých věcech trochu ustoupit. V galerii najdete, co vás potěší.


Panna (23. 8. - 22. 9.)

Pokud budete mluvit otevřeně o tom, co vás trápí, dokážete to hravě vyřešit. Ve dvou se to lépe táhne, dnes to bude platit dvojnásob. Nehrajte si na hrdinu. V galerii najdete, co dalšího pro vás hvězdy mají.Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Nemluvte druhým do života, nebudou stát o váš názor. Pokud se vás nikdo nezeptá, nechte si rady pro sebe. Někdo by vám mohl vaši přehnanou iniciativu vyčíst. V galerii najdete, na co si dát pozor.


Štír (24. 10. - 22. 11.)

Ve vašem životě vás čekají velké změny. Může vás to zpočátku děsit, nakonec však stejně zjistíte, že je to pro vaše dobro. Umožněte sami sobě, aby se projevila vaše nejsilnější energie odvahy. V galerii najdete tip na úterý.


Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Nebuďte líní! Pomozte si doma navzájem a hned bude práce dřív hotová. Vyhnete se tak sporům o to, kdo toho má více a kdo je unavenější. V práci vás čekají náročné úkoly, dbejte na kvalitní spánek. V galerii najdete, co vám udělá radost.


Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Karma je zdarma, milí Kozorohové. To, co přejete druhým, vám vesmír zrcadlí ve vašem životě. Záleží tak jen na vás, jak se budete chovat a zda zůstanete u pomluv, závisti a nepřejícnosti. V galerii najdete, co vám pomůže.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy