Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Denní horoskop na úterý: Blížence čekají velké změny, Raci se nepohodnou s přáteli

lidé, zábava, smích
Zdroj: Pixabay.com
+ Dalších 8 fotografií
denní horoskop

Čeká nás poslední listopadový den! Podívejte se, co si hvězdy pro jednotlivá znamení zvěrkruhu přichystaly a co vás tentokrát nemine.

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

V úterý nezapomeňte na své přátelé. Zřejmě jste jim v minulosti něco slíbili a teď čekáte, že na to zapomenou. To by se vám však mohlo vymstít. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Nebuďte sami, to vám dnes nepomůže. Naopak sdílejte své starosti s druhými. Jedině tak dostanete radu, kterou si tolik přejete. V galerii najdete, co dalšího si pro vás hvězdy připravily.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Zdvořilost bude dnes vaší nejsilnější zbraní. Pokud se zachováte hrubě, vrátí se vám to dvojnásobně. Zejména v pracovních vztazích budete hledat svůj střed. V galerii najdete, jaký tip pro vás dnes hvězdy mají.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

S partnerem dnes nebudete mít na věci stejný názor. Naopak vás až překvapí, kolik toho o sobě momentálně zjišťujete. Bude to určujícím měřítkem pro vaše stanovisko. V galerii najdete, co vám udělá radost.


Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Buďte vděční za vše, co vám život momentálně přináší. Ačkoliv se zmítáte v mnoha změnách, nakonec to vše dopadne dobře a začnete úplně od začátku. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Respektujte, že i vaši přátelé mohou mít jiný názor než vy. To ještě neznamená, že vaše přátelství nemá naději na úspěch. Dnes byste se dokonce mohli seznámit s novými lidmi. V galerii najdete, na co si dát pozor.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Váš nesouhlas s postupem nadřízeného v práci by dnes měl zůstat jen ve vaší hlavě. Víte sami, že vždy se nevyplatí prezentovat svůj názor. V galerii najdete, co dalšího pro vás dnes hvězdy mají.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Pomáhejte ostatním, když vás o to požádají a zkuste trochu slevit ze svého zaběhnutého stereotypu. Je čas oplatit ostatním, co pro vás už dlouho dělají. V galerii najdete váš tip na úterý.Váhy (23. 9. - 23. 10.)

V lásce věřte, že vše dopadne dobře. Možná byste si přáli dojít k tomu jinou cestou, ale mělo to svůj důvod. V budoucnu zhodnotíte získané zkušenosti. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Pokud máte zaplacené účty, zdravé blízké a teplou postel, máte mnoho, za co být vděční. Přestaňte neustále závidět ostatním, ničeho tím nedosáhnete. V galerii najdete, co vás potěší.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Přestaňte ze sebe neustále dělat ty lepší, arogance k ničemu není. Naopak se budete divit, jak vám moc budete potřebovat ostatní v následujících dnech. V galerii najdete, co vám udělá radost.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Dnes nebudete vědět, kde vám hlava stojí. Zkuste si lépe organizovat svou práci a netrávit tolik času tím, že budete prohlížet na telefonu sociální sítě. V galerii najdete, na co se dnes zaměřit.

Související články

Další články