Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Denní horoskop na úterý: Blížence bude trápit rodina, Váhy budou za hvězdy

Horoskop na dnešní den úterý 29. června: Blížence bude trápit rodina
Zdroj: Unsplash
+ Dalších 8 fotografií
denní horoskop

Přinášíme vám horoskop na úterý 29. 6. 2021! Čeká nás mnoho pracovních úspěchů, ale i rodinných konfliktů. Už víte, co dnes čeká právě vás?

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

V úterý vás čeká pohodový den, ve kterém se nemusíte bát velkých výkyvů. Vypadá to, že nacházíte životní cestu s úplně jinými prioritami než doposud. V galerii najdete dnešní tip.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Váš strach, který dnes vyplave na povrch, se ukáže jako úplně zbytečný. Měl by vás však upozornit na něco úplně jiného, co v sobě nosíte. V galerii najdete, co vám dnes udělá radost.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Starejte se více o své zdraví, poslední dobou vašem životu vládne špatná strava, málo spánku a minimum pohybu. To by však brzy nedopadlo dobře. V galerii najdete, co vás dnes rozesmutní.

Býk (21. 4. - 21. 5.)

Pokud vás dnes někdo pozve na skleničku, určitě neodmítejte! Ochudili byste se o skvělý večer, během kterého vám bude opravdu dobře. V galerii najdete, na co si dnes dát pozor.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Blížence dnes potrápí blízká rodina, která bude rozdávat nevyžádané rady. I taková situace se dá však vyřešit slušně, nemusíte se hned s každým pohádat. V galerii najdete, na co dalšího se můžete těšit.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Hledáte novou lásku? Protože dnes budete naprosto zářit! Využijte takové energie a zaměřte se to, jaký dnes děláte dojem. Máte velkou šanci. V galerii najdete, co vás dnes potěší.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Pokud vás v nejbližších dnech čeká dovolená, pečlivě si zkontrolujte, že máte opravdu všechno. Hrozí, že na něco zapomenete. V galerii najdete, co by vás dnes mohlo rozčílit.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Dnes budete mít skvělý úsudek! Pokud vás šéf požádá o stanovisko, vůbec o sobě nepochybujte. Podáte perfektní výkon. V galerii najdete, co dalšího si pro vás hvězdy přichystaly.

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

V práci budete dnes zkrátka za hvězdu! Od rána zvládnete tolik práce, že budou všichni kolem jen koukat. A šéf si všimne taky! V galerii najdete, co dalšího vás dnes čeká.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Přátelé vás dnes pozvou na večerní akci, na kterou budete absolutně postrádat energii. Nebojte se zkrátka odmítnout, všichni to pochopí. V galerii najdete tip na večerní aktivitu, která by vám mohla být příjemnější!


Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Čeká vás intimnější rozhovor, který vám nebude příjemný. Mohl by se týkat rodinných vztahů, financí nebo otázek budoucnosti. V galerii najdete, co vám dnes udělá radost.


Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Přichystejte celé rodině dobrou večeři, uvidíte, že to ocení! Poslední dobou postrádáte společně strávený čas. Staví to mezi vás zbytečnou zeď. V galerii najdete tip na úterý.

Otevřený rozhovor s Anetou Vignerovou o návratu ke Kolečkovi: Je to na dobré cestě, třetí šanci ale nedostane, tvrdí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy