Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Denní horoskop na úterý: Berani zjistí, že měli pravdu, Raci se zas budou hádat

denní horoskopy
Zdroj: Extra.cz/ Denisa Zajíčková
+ Dalších 8 fotografií
horoskop

Co mají pro vás dnes hvězdy, koho čeká láska a koho trable v práci? Celým dnem se bude nést energie neporozumění, dejte si tak velký pozor, jak komunikujete. Co čeká v úterý 9. 8. 2022 právě vás?

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Zaberte, to stihnete! Dnes si musíte obhájit svůj názor, abyste konečně druhým nastavili hranice. To pro vás ale nebude žádný problém, protože právě teď jste ve své silné pozici. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Hvězdy při vás stojí, využijte toho! Pokud už dlouho chcete potkat svůj vysněný protějšek, vydejte se dnes na místa, která už jste dlouho nenavštívili. Odhoďte předsudky a směle do toho. V galerii najdete váš tip.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Asi vás nepřekvapí, že jste měli celou dobu pravdu a konflikt s nepříjemným kolegou byl skutečně jeho záměrem. O nedorozumění je třeba mluvit, jinak nevyřešíte vůbec nic. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Přestaňte se konečně hádat! Co si z toho vezmete, proč ty zbytečné hádky? Hledejte se svými blízkými kompromis a mluvte na rovinu. A to navzdory tomu, že se toho možná tak trochu bojíte. V galerii najdete, co dalšího pro vás hvězdy mají.Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

S partnerem se vezete na skvělé vlně, která podpoří společný plán na další dny. Pokud ještě plánujete stihnout nějakou tu dovolenou, budete mít oko na skvělý last minute. V galerii najdete, na co si dát pozor.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Pozor na emoce, které teď tak docela neovládáte. S partnerem budou doma vznikat hádky hlavně kvůli domácím pracím, o kterých máte pocit, že je děláte jen vy. V galerii najdete, co dalšího si pro vás hvězdy připravily.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Dobrá nálada vás neopustí ani dnes. V práci budete za hvězdy a dařit se vám bude vše, na co jen sáhnete. Dlouhodobý konflikt, který vás opravdu tížil, se rozplyne. V galerii najdete, na co se zaměřit.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Uvěřte, že si to opravdu zasloužíte, a vesmír vám to dopřeje. Pokud toužíte po hojnosti a ve skrytu duše si stále myslíte, že takhle se vám přeci dařit nemůže, pravděpodobně to vůbec nedopadne dobře. V galerii najdete váš tip.Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Omluvte se, pokud máte za co, a ušetřete druhých výmluv, proč jste se tak chovali. Vy moc dobře víte, že tohle celé už bylo pěkně přes čáru. Jen občas neumíte vnímat i své chyby. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Vypadá to, že vám padl do oka někdo z vašich blízkých, případně kolega, a vůbec nevidíte kolem sebe. Nezapomeňte, že nevěra by vás tentokrát přišla pěkně draho. A vztah by to určitě nevydržel. V galerii najdete, co vás potěší.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

To povýšení si zasloužíte, přestaňte pochybovat. Kolega, který odchází, vám přenechá své pracovní místo, ještě předtím vás ale čeká prověření od nadřízeného, že na to opravdu máte. Připravte se. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Vaši blízcí vám sice touží být oporou, vy se však stále tváříte jako ten, který přece zvládne úplně všechno a nikoho nepotřebuje. To opravdu chcete takhle fungovat celý život? V galerii najdete, co vám udělá radost.

Pokud chcete vědět víc, přečtěte si týdenní horoskop ➔

Radka Kašpárka ničily výbuchy vzteku i alkoholismus. Pracovat se mnou bylo peklo, přiznává. Odnesl to i soutěžící MasterChefa

Související články

Další články

Nejnovější kauzy