Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Denní horoskop na úterý: Berani se zamilují, Býky přemohou výčitky

denní horoskopy
Zdroj: Extra.cz/ Denisa Zajíčková
+ Dalších 8 fotografií
denní horoskop

Co si pro vás hvězdy připravily na úterý 28. 6. 2022? Aktuální budou pracovní vztahy a touha po úspěchu, která zastíní všechno ostatní. Přesto by si měla znamení zvěrokruhu dávat pozor na partnerské hádky. Co čeká právě vás?

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Otevřete svou mysl a přijměte i takové řešení, které se vám na první pohled nebude zamlouvat. Jedině praxí a zkušenostmi dojdete tam, kde celou dobu toužíte být. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Udělejte si práci dopředu, protože v následujících dnech to bude s vaší energií trochu horší. Dnes budete v úžasném proudu inspirace, díky kterému odevzdáte kvalitní projekt. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Otočte svou pozornost k lásce, jedině tam najdete řešení celé situace. Už brzy získáte inspiraci, která vás dovede k novému začátku. Myslete na své blízké, ale také i na sebe. V galerii najdete, na co si dát pozor.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Nevyčítejte druhým to, co děláte často i vy sami. Uvědomte si, že vždy nemusíte souhlasit s chováním svého okolí, to však ještě neznamená, že ho musíte komentovat. V galerii najdete váš tip.Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

V práci se vám bude opravdu dařit, proto pokud jste do teď přemýšleli o změně, možná si to nakonec přeci jen rozmyslíte. V partnerském vztahu pozor na hádky, které by mohly vzniknout z malichernosti. V galerii najdete, co vás potěší.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Ukažte, že nejste jenom stresař, ale i pohodář, na kterého se může okolí klidně spolehnout. V posledních dnech je toho na vás zkrátka moc a nevíte, kde vám hlava stojí. Zase bude lépe. V galerii najdete, co vám udělá radost.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Ve své práci budete skutečně úspěšní! Vaši kolegové už vědí, že je na vás spoleh. To vás přivede k zaslouženému povýšení, které by mohlo vyřešit i svízelnou finanční situaci. V galerii najdete, na co se zaměřit.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Kdo chce kam, pomozme mu tam. Měli byste na to jít trochu jinak, když už teď víte, že řešení, která jste dříve používali, nefungují. Vynechte spekulace nad tím, jestli děláte správně. Intuice vás navede. V galerii najdete, co vás potěší.Váhy (23. 9. - 23. 10.)

V lásce vám teď hrozí pořádná šlamastyka! Nebojte se rozhodnout rázným způsobem. Ten vám sice není tak úplně vlastní, tentokrát to ale opravdu jinak nepůjde. V galerii najdete, co dalšího pro vás dnes hvězdy mají.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Dnes vás budou trápit rodinné finance, které máte nevhodně rozdělené. Máte tak pocit, že platíte úplně všechno a partner se jen veze. Zkuste si s ním o tom rozumně promluvit. V galerii najdete, co vám udělá radost.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Nechte partnera, ať se trochu snaží. Dáváte mu vše jako na zlatém podnose a přitom zapomínáte, že pokud se člověk nemá proč posouvat dál, úmyslně zůstane na jednom místě. Není to škoda? V galerii najdete váš tip.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

V práci vám dobrotivý kolega nabídne pomoc, což vám konečně pomůže vyřešit úskalí, kterému jste čelili. Nebojte se šéfovi naznačit, že si zasloužíte letní prémie. Užijete si za ně báječnou dovolenou. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.

Pokud chcete vědět víc, přečtěte si týdenní horoskop ➔

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy