Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Denní horoskop na úterý: Berani naplánují dovolenou, Střelci se musí omluvit

Horoskop na dnešní den úterý 22. června: Berani naplánují dovolenou, Střelci se musí omluvit
Zdroj: Unsplash
+ Dalších 8 fotografií
denní horoskop

Horoskop na úterý 22. 6. 2021 je tady! Vstupujeme do období Raka, připravte se tedy na to, že všem znamením zvěrokruhu půjde o lásku o trochu více, než tomu obvykle bývá. Čerpejte z nadcházejícího období zejména klid, harmonii a pokoru. Už víte, co čeká dnes právě vás?

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

V úterý vás zastihne únava, se kterou budete od rána bojovat. Tahle horka vám nedělají dobře, jste spíše zimní typ. Uzpůsobte počasí svůj den. V galerii najdete, čeho se dnes vyvarovat.


Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Rybičky, pozor na ty vaše lásky! Co to tam zase vyvádíte? Zřejmě vám naprosto uniklo, že karma je všude. A neodpustí vám vůbec nic. Váš dnešní tip najdete v galerii.


Beran (21. 3. - 20. 4.)

Přemýšlejte už dnes nad tím, kam byste mohli vyrazit v létě na dovolenou. Pokud se budete mít na co těšit, bude se vám pracovat mnohem lépe. V galerii najdete, co vás dnes potěší.


Býk (21. 4. - 21. 5.)

Nezakopávejte pod koberec úkoly, na které jste se minulý týden vykašlali. Opravdu je potřeba se na ně podívat a dokončit je. V galerii najdete, na co si dnes dát pozor.


Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Každý nemusí být podle vašich představ, a tak je to v pořádku. Občas zapomínáte na to, že tolerance je nezbytná. Přestaňte škatulkovat. V galerii najdete, co dalšího vás dnes čeká.


Rak (22. 6. - 22. 7.)

Pokud ještě stále pracujete z domova, utvořte si takové prostředí, ve kterém budete podávat dobré výkony. Poslední dobou na svou domácnost zapomínáte. V galerii najdete, co vás dnes nemine.


Lev (23. 7. - 22. 8.)

Dejte svému partnerovi prostor, aby vyjádřil svůj názor. Dost často tlačíte každého do situace, kdy se musí chovat podle vás. Ostatním to ale příjemné není. V galerii najdete úterní tip.


Panna (23. 8. - 22. 9.)

Dnes budete hýřit sexuální energií! Využijte ji k tomu, abyste konečně svému partnerovi ukázali, jaký má doma šikovný poklad. Uvidíte, že to ocení! V galerii najdete, na co dalšího se můžete těšit.


Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Dnes máte velkou šanci potkat někoho, kvůli komu zapomenete okamžitě na celý okolní svět. Okouzlí vás natolik, že by to mohlo do budoucna vydržet! V galerii najdete váš dnešní tip.


Štír (24. 10. - 22. 11.)

Dejte dnes najevo své city osobě, které patří. Máte velkou naději, že to přijme pozitivně a bude je i opětovat! V práci pozor na konflikt. Co dalšího vás dnes čeká? Dozvíte se to v galerii!


Střelec (23. 11. - 21. 12.)

V posledních dnech jste předvedli slušný výkon, jak od sebe odehnat snad všechny lidi na světe. Omluvte se těm, kterým to dlužíte. V galerii najdete, co vás dnes potěší.


Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Váš milostný život dostane dnes pěkně na frak. Většinou máte pocit, že vztahy fungují jen tak, samy od sebe. Dnes se přesvědčíte, že to tak opravdu není. V galerii najdete, co vás dnes rozčilí.

Burešová a Forejt podobu nezapřou: Fanoušci si spletli Evu s Přemkem

Související články

Další články

Nejnovější kauzy