Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Denní horoskop na úterý 6. 6. 2023: Váhy si mohou samy uškodit, Lvi nesmějí zapomínat na disciplínu

Horoskop na dnešní den úterý 6. června: Váhy si mohou samy uškodit, Lvi nesmějí zapomínat na disciplínu
Zdroj: pixabay.com
Horoskop

Denní horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu na úterý 6. 6. 2023. Podívejte se, co vás dnes čeká a čeho byste se případně měli vyvarovat.

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Tento den by se vám mělo dařit. Máte plno energie a síly, a tak byste toho měli využít ve svůj prospěch. Dokonce ani pracovních povinností nebude tolik, takže všechno stihnete přímo v rekordním čase.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Samozřejmě, že byste pro sebe měli být na prvním místě, zkuste myslet ale hlavně na druhé. Nejspíš se na vás někdo obrátí s prosbou. Neodmítejte ho, mohlo by se to v budoucnu vymstít.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Horoskop vás nabádá, abyste neplýtvali časem ani energií na zbytečnosti. Neváhejte se poradit s ostatními. Stanovte si priority, které musíte neodkladně splnit, a také to důsledně dodržujte.

Býk (21. 4. - 21. 5.)

Hvězdy vás nabádají, abyste si dali pozor na svou nerozhodnost. Pokud budete příliš dlouho váhat u nabídky, kterou obdržíte, mohl by vám příležitost vyfouknout někdo jiný.

Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

Zkuste si udržet optimistickou náladu, i kdyby lidé kolem vás pochybovali. Váš elán a nadšení dokážou ostatní povzbudit natolik, že společnými silami dotáhnete všechno ke zdárnému konci.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Horoskop říká, že nastává čas na sebereflexi. Zamyslete se nad svým chováním z posledních dnů. Buďte vstřícnější k ostatním, zajímejte se o jejich názory a dejte jim možnost, aby se sami vyjádřili.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Buďte co nejvíc aktivní a disciplinovaní, jen tak zvládnete všechno, co jste si naplánovali. Snažte se být ohleduplní, ochotní a pomáhejte druhým. Uvidíte, že se vám to jednou vrátí.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Hvězdy prozrazují, ať nečekáte klidný den. Věci nepůjdou tak snadno, jak byste si přáli. Myslete pozitivně i v situacích, kdy se vám bude zdát, že se celý svět spikl proti vám. Je třeba ustát to s grácií.

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Horoskop vás varuje před impulzivním chováním. Zachovejte chladnou hlavu a nevyvolávejte hádky. Zejména s blízkými hrozí konflikty, ale pak by vás to mrzelo. Raději jen naslouchejte a dejte prostor ostatním.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Tento den byste na sobě měli zapracovat. Jen tak se vám podaří dosáhnout toho, co jste chtěli. Uvědomte si, že některé záležitosti vyžadují poněkud aktivnější a tvrdší přístup, zapracujte na tom.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Myslete na důslednost a zodpovědnost. Vyplatí se vám to. Úspěchu pak bude přáno. Buďte aktivnější, postupujte krok za krokem a dotáhněte všechny nedodělané úkoly ke zdárnému konci.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Horoskop vás nabádá, abyste dali šanci lidem, kteří vám nedávno vstoupili do života. Možná jste se nechali ovlivnit předsudky ostatních, nyní ale dostanete příležitost, jak to celé můžete napravit.

Pokud chcete vědět víc, přečtěte si váš měsíční horoskop ➔

Radka Kašpárka ničily výbuchy vzteku i alkoholismus. Pracovat se mnou bylo peklo, přiznává. Odnesl to i soutěžící MasterChefa

Související články

Další články

Nejnovější kauzy