Trendy
Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci eXtra na Ukrajině Oktagon 54 Survivor 2024

Denní horoskop na úterý 5. 12. 2023: Berany čekají milá setkání, Pannám se bude dařit

Rozhodně také nemluvte o svatbě nebo o bývalých partnerech.
Zdroj: Pixabay.com
Horoskop

Denní horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu na úterý 5. 12. 2023. Podívejte se, co vás tento den čeká a čeho byste se případně měli vyvarovat.

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Čeká vás příjemný den. Vaši blízcí mají dobrou náladu, dokonce nebudou pohrdat žádnými aktivitami, jež vymyslíte. Vyrazte někam na výlet, zajděte do oblíbené restaurace.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Hvězdy vás upozorňují, abyste nezapomínali na to, že existují věci, na něž celá rodina už delší čas šetří. Pokud byste utráceli více, než je zdrávo, bez hádky a řady zkažených dní a výčitek by se to neobešlo.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Tento den bude přát přátelským setkáním. Neměli byste to přehánět s poučováním všech lidí okolo, vaši blízcí už na to opravdu nemají trpělivost. Zkuste se krotit.

Býk (21. 4. - 21. 5.)

Horoskop nabádá, abyste zavítali do společnosti. Vyrazte na zajímavý výlet či na kulturní akci. Nevyvolávejte rozepře mezi svými blízkými, jen byste tím jim i sobě pokazili pohodový den.

Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

Tento den vás čeká mnoho nového a zajímavého. Pokud máte chuť zažít adrenalinové dobrodružství, neváhejte a jděte na věc Nezapomeňte do těchto aktivit zapojit i svou rodinu nebo přátele.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Horoskop radí, abyste se na ostatní více usmívali. Udržujte si dobrou náladu a uvidíte, že jí brzy nakazíte i své okolí. S optimismem se vám podaří všechno, co si jen budete přát.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Pořádně se soustřeďte na své povinnosti. Byla by škoda teď polevit, když už jste se tolik snažili udělat svým blízkým radost. Chybu byste napravovali hodně těžko.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Můžete být se sebou spokojení. Všechno, na čem jste pracovali, jste dělali s maximálním nasazením. Za výsledkem stůjte a v další aktivitě rozhodně nepolevujte.

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Buďte opatrní, máte tendenci být přehnaně důvěřiví, čekalo by vás bolestné zklamání. Pokud vám bude někdo lichotit, ač to máte tak rádi, ještě to nemusí znamenat, že to myslí upřímně.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Čekejte mimořádně poklidný den. Nečeká vás příliš mnoho neodkladných povinností, a tak naprosto s přehledem všechno splníte a budete mít čas na sebe. Večer obdržíte příjemné zprávy.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Horoskop vám přeje zejména v oblasti vztahů. Neděje se nic neobvyklého, takže klid. Vyjasněte si představy o budoucnosti a nebuďte tvrdohlaví jen kvůli tomu, abyste měli nutně poslední slovo.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Hledejte inspiraci tam, kde by vás to dosud ani nenapadlo. Snažte se vnímat lidi kolem sebe a popřemýšlejte, zda jsou k vám zcela upřímní. Raději si lépe střežte svá tajemství.

Pokud chcete vědět víc, přečtěte si váš měsíční horoskop ➔

Natálka Jirásková se definitivně odstřihla od rodičů. Nepotřebuje mou finanční podporu, vydělá si sama, pochlubila se Kubelková

Související články

Další články

Nejnovější kauzy