Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Denní horoskop na úterý 30. 5. 2023: Vodnáři hází chyby na ostatní, Blížencům tečou nervy

I když rozchod bude  ejspíš velkou zkoušou pro vaše nervy, musíte mluvit o bývalém parnerovi s úctou.
Zdroj: Pixabay
Horoskop

Denní horoskop je tu pro všechna znamení zvěrokruhu na úterý 30. 5. 2023. Podívejte se, co vás dnes čeká a čeho byste se případně měli vyvarovat.

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Nesvalujte své chyby na ostatní, celé by se to jen otočilo proti vám. Radši si přiznejte, jaké máte slabiny, na kterých bude potřeba zapracovat. Je načase udělat si pořádek jak v práci, tak doma.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Nedávejte v tento den tolik najevo svoje pocity, mohli byste tím někomu ublížit a škody byste napravovali jen těžko. Zůstaňte taktní, ať už si myslíte cokoliv. Doma budete s někým z rodiny potřebovat trpělivost.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Neměli byste se urážet, když si vám někdo dovolí vytknout některé vaše nedostatky. Mělo by vás to naopak posunout kupředu a pomoci vyvarovat se do budoucna stejných chyb. Nic si neberte moc osobně.

Býk (21. 4. - 21. 5.)

Horoskop vás nabádá, abyste nesnili s otevřenýma očima, ale začali v tomto ohledu konat a sny si plnit. Už déle máte všechno do detailu promyšlené, a proto byste s tím už měli konečně něco udělat.

Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

Horoskop vám radí, abyste se vyvarovali neustálého kritizování druhých lidí. Raději buďte pokorní i v situacích, kdy už vám doslova tečou nervy. Netlačte na pilu za každou cenu, nic tím nezískáte.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Frustrace z toho, co chcete a co ve skutečnosti máte, je opravdu nepříjemná, a tak udělejte maximum pro to, ať se podobných pocitů zbavíte. Nabídky, co vám jen berou energii, odmítněte.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Snažte se v tento den důsledně zaměřit na plnění svých povinností. Čím dříve to zvládnete, tím lépe. Později už nebudete tolik soustředění. Navíc by mohly přijít nečekané komplikace, co bude třeba řešit.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Hvězdy radí, že pokud máte nyní s někým problém, je načase to začít opravdu řešit. Později už to bude horší. Možná se vám na první pohled zdál arogantní, nakonec ale zjistíte, že jde o citlivého člověka.

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Horoskop prozrazuje, že se neustále snažíte vyhovět druhým lidem a na sebe přitom zapomínáte. Měli byste s tím přestat dříve, než vás přepadnou pocity sebelítosti, že vám naopak nemá kdo pomoci.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Buďte otevřeni změnám. Někdo z vašeho okolí, o kom jste neměli to nejlepší mínění, vás příjemně překvapí. Uvědomíte si, že není vždy nejlepší dát na první dojem a prvotní intuici.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Zkuste přidat na aktivitě a snažit se prosadit svoje názory. Ostatní jsou mnohem průbojnější, a proto dosahují věcí, po kterých prahnete právě vy. Reálnější pohled na svět by vám měl otevřít oči.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Nečekejte klidný den. Je třeba přijmout zodpovědnost za své činy. Tím, že budete obviňovat ostatní, se vaše situace akorát zkomplikuje. Nehledejte už výmluvy a postavte se ke všemu čelem.

Pokud chcete vědět víc, přečtěte si váš měsíční horoskop ➔

Radka Kašpárka ničily výbuchy vzteku i alkoholismus. Pracovat se mnou bylo peklo, přiznává. Odnesl to i soutěžící MasterChefa

Související články

Další články

Nejnovější kauzy