Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Denní horoskop na úterý 30. 1. 2024: Štíři se ocitnou v ošemetné situaci, Blížence vypečou jejich přátelé

Bude třeba najít kompromis.
Zdroj: Freepik
Horoskop

Denní horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu na úterý 30. 1. 2024. Podívejte se, co vás tento den čeká a čeho byste se případně měli vyvarovat.

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Hvězdy nabádají, abyste se zamysleli nad životosprávou, chcete se přece cítit fyzicky dobře. Možná byste mohli vyzkoušet nový sport, který by vás bavil a jemuž byste se vydrželi věnovat pravidelně.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Připravte se na to, že budete muset trávit nějaký čas v přítomnosti člověka, který vám není zrovna sympatický. Nemá cenu vztekat se a dělat si to ještě horší, spíše se zamyslete, jestli problém není ve vás.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Horoskop prozrazuje, abyste se připravili na to, že se doma nevyhnete konfliktu. Udržíte-li nervy na uzdě, obejde se to bez většího rámusu. Vyrazte ven a kupte si něco, z čeho budete mít radost.


Býk (21. 4. - 21. 5.)

Tento den oplýváte tvůrčí náladou, což se vám bude hodit při nějaké kreativní činnosti. Můžete vyzkoušet háčkování či třeba namalovat první obraz. Večer se věnujte svým blízkým, mají toho na srdci dost.

Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

Hvězdy prozrazují, že vás přátelé vypečou s tím, co jste si domluvili. Budete až překvapeni, jak rychle si najdete náhradníky, takže dlouho smutnit nebudete. Kamarádům to však jen tak snadno nedarujte.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Tento den oplýváte tvůrčími nápady, takže se můžete bez obav pustit do zútulňování celého obydlí. Připravte se na to, že ne všechny výtvory vaši blízcí pochválí, takže se hned neurážejte.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Hledáte problémy tam, kde žádné nejsou. Když si budete hledět svých věcí, ušetříte si zbytečné hádky. Energii věnujte raději nějaké tvůrčí a kreativní činnosti. Co takhle trochu si zútulnit obydlí?

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Horoskop nabádá, ať se nenervujete, když se vám tento den nepodaří splnit úplně vše, co jste měli na seznamu. Vždyť je času dost. Nehoňte se, raději v klidu poseďte v útulné kavárně.


Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Horoskop nabádá, ať se rozptýlíte činnostmi, které vám zaručeně zvednou náladu. Poslední dobou tíhnete k melancholii. Vrhnout se můžete na zkrášlování obydlí, kreativita vám nechybí.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Ocitnete se v dost ošemetné situaci, což vás také pořádně zaskočí. Nepanikařte a požádejte o pomoc přítele, kterému můžete naprosto důvěřovat. Je třeba, abyste to vyřešili rychle a diskrétně.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Hvězdy nabádají, abyste lépe ovládali své emoce. Zkuste názorové spory řešit s větším nadhledem, hledejte kompromis. Vyrazte s rodinou někam za kulturou a pořádně si užijte společně strávený čas.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Tento den byste se měli více věnovat svým blízkým. Zajímejte se o to, jak se jim daří a co mají na srdci. Vyrazte společně někam ven, poseďte v útulné hospůdce a snažte se radovat i z maličkostí.

Pokud chcete vědět víc, přečtěte si váš měsíční horoskop ➔

Filip Turek se tvrdě opřel do Fialy: ODS zradila svoje voliče a on je toho absolutní příklad

Související články

Další články

Nejnovější kauzy