Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Denní horoskop na úterý 29. 8. 2023: Kozorohy čeká zásadní rozhodnutí, Raci budou sršet nápady

Rozjímající žena
Zdroj: Pixabay
Horoskop

Denní horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu na úterý 29. 8. 2023. Podívejte se, co vás dnes čeká a čeho byste se případně měli vyvarovat.

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Jestliže pociťujete únavu, vůbec se neostýchejte a dopřejte si pořádný odpočinek. Nikdo vás nemůže kritizovat za to, že potřebujete relaxovat. Pokud se budete přemáhat, stálo by vás to zdraví.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Pokud vám přátelé začnou vyčítat, že je poslední dobou zanedbáváte, nesnažte se jim oponovat, ale raději dokažte svými činy, že to není pravda. Zorganizujte setkání a užijte si příjemný den.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Máte plno energie a samé zajímavé nápady. Měli byste toho využít ve svůj prospěch a snažit se v rodinných záležitostech prosadit všechno, co jen budete potřebovat. Uvidíte, že se vám to také podaří.

Býk (21. 4. - 21. 5.)

Horoskop říká, že byste mohli pozvat na návštěvu přátele a udělat menší večírek. Samozřejmě by s tím měli souhlasit všichni členové rodiny, jinak by následné nepříjemné napětí nikomu neuniklo.

Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

Hvězdy nabádají, abyste využili veškerou svou kreativitu, byla by škoda jen tak zahálet. Povinnosti berte skutečně vážně, aby nedošlo ke zbytečným konfliktům. Je třeba splnit, co jste rodině slíbili.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Sice oplýváte spoustou nápadů, ale nevíte si rady, jak je máte uskutečnit. Rozhodně se nesnažte nic uspěchat a netlačte kvůli tomu na ostatní, aby snad realizaci vašich plánů udělali za vás.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Horoskop nabádá, ať si ještě jednou promyslíte veškeré kroky, jež hodláte podniknout. Podívejte se na danou situaci realisticky a nenechte se zlákat k riskování, k němuž se vás kdosi snaží svést.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Horoskop říká, abyste si uvědomili své nedostatky a pokusili se na nich zapracovat. Výmluvy, že jste prostě takoví a jiní už nebudete, jsou nejen nezodpovědné, ale vůči ostatním egoistické.

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Hvězdy prozrazují, že se vám bude dařit hlavně v pracovní sféře a je dost možné, že se dočkáte finančního přilepšení. Naučte se neřešit starosti jiných a hleďte si raději svého, máte svých věcí víc než dost.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Čekejte pohodový den plný milých překvapení. Je dost možné, že když večer vyrazíte do společnosti, potkáte člověka, s nímž toho máte hodně společného. Možná to bude i nějaký starý známý, se kterým jste ztratili kontakt.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Horoskop říká, ať už přestanete brát ohledy na lidi, kteří mají ve zvyku stále vám jen škodit. Pravděpodobně je vytáčíte svým všudypřítomným optimismem, ale nenechte si od nich vzít vaši dobrou náladu.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Pokud máte pocit, že jste se nechali příliš vtáhnout do problémů ostatních, udělejte tomu rázný konec. Nemůžete se zavděčit oběma znesvářeným stranám. Jen se tím trápíte.

Pokud chcete vědět víc, přečtěte si váš měsíční horoskop ➔

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy