Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Denní horoskop na úterý 28. 2. 2023: Štíři by si měli sundat růžové brýle, Rybám hrozí konflikty

Konflikty mohou být pro vztah přínosem, pokud je ale pár schopný problémy následně řešit.
Zdroj: Pixabay
Horoskop

Denní horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu na úterý 28. 2. 2023. Podívejte se, co vás dnes čeká a čeho byste se případně měli vyvarovat.

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Jestli chcete dosáhnout úspěchu, uvědomte si, že to nepůjde jen tak samo. Musíte efektivně pracovat na svých plánech a být průbojnější. Nebojte se jít do konfliktu s těmi, kteří vám zkříží cestu.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Tento den přinese více napětí a konfliktů. Připravte na nejrůznější rozepře s autoritami a konkurenční boj. Buďte nad věcí a zachovejte chladnou hlavu. Neriskujte za volantem, hrozí nehody.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Buďte připraveni na to, že pokud musíte cestovat, bude docházet ke zpožděním. Raději si dejte dostatečnou časovou rezervu. Buďte soustředění a pečliví, ať neděláte zbytečné chyby.

Býk (21. 4. - 21. 5.)

Horoskop vás upozorňuje, ať jste obezřetní. Hrozí intriky, manipulace a zákeřná jednání. Je možné, že chováním některých lidí budete velice zklamáni. Neoplácejte jim to však stejným způsobem.

Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

Čeká na vás celá řada povinností. Nic už neodkládejte a pusťte se do stanovených úkolů, pokud se nechcete dostat do rozepře se svými blízkými. Měli byste překontrolovat svou finanční situaci – a šetřit.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Zbytečně neriskujte a neslibujte nic, co byste pak nemohli splnit. Počítejte s tím, že bude docházet k nedorozuměním. Pokud budete cestovat, připravte si záložní plán, dorazíte na místo později.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Horoskop vás nabádá, ať nejste lehkomyslní a zbytečně neriskujete. Vyhněte se podepisování důležitých dokumentů. Buďte obezřetní při komunikaci s druhými lidmi i na sociálních sítích.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Myslete na to, že nic není černobílé. Než něco podniknete, pořádně si to promyslete a poraďte se s někým, komu můžete důvěřovat. Nebuďte impulzivní a snažte se vyhnout konfliktním situacím.

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Tento den budete mít jedinečnou příležitost, jak si ve věcech udělat pořádek. Spolehněte se na svůj instinkt a nic už dál neodkládejte. Když se do toho energicky pustíte, úspěch vás nemine.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Horoskop vás nabádá, abyste se na svět dívali realistickýma očima. Nastal čas sundat růžové brýle a vidět věci, ale hlavně lidi takové, jací doopravdy jsou. Po prvotním zklamání se vám brzy uleví.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Tento den se vám bude dařit. Pokud si to tedy nepokazíte konfliktem s někým, na kom vám sice osobně až tak nezáleží, ale zase vás umí pořádně vytočit. Pokuste se zachovat chladnou hlavu.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Nečekejte klidný den. Věnujte se raději systematické práci a rutinním záležitostem. Buďte rozvážní a nepodepisujte důležité dokumenty. Dávejte si pozor na to, co o sobě zveřejňujete na internetu.

Pokud chcete vědět víc, přečtěte si váš měsíční horoskop ➔

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy