Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Denní horoskop na úterý 27. 2. 2024: Berani budou přecitlivělí, Štíři by měli myslet více na druhé

Ubulánky nemá nikdo rád.
Zdroj: profimedia
Horoskop

Denní horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu na úterý 27. 2. 2024. Podívejte se, co vás tento den čeká a čeho byste se případně měli vyvarovat.

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Tento den bude přát společenským akcím a výletům. Hlavně neztrácejte trpělivost s některými rodinnými příslušníky. Uvidíte, že nadhled a pozitivní přístup vaši blízcí ocení a nakonec vás ještě mile překvapí.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Tento den budete nesoustředění. Pokud nerozumíte tomu, co se po vás chce, jednoduše se znovu zeptejte. Pečlivě si naplánujte věci tak, abyste to zvládli. Vyrazte za relaxací, ať se odreagujete.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Čekejte přecitlivělou náladu. Snažte se nepodléhat nervozitě a podrážděnosti. Jakékoli obavy a strachy vyžeňte z hlavy, naslouchejte pouze intuici. Nezačínejte také nic nového a myslete víc na relaxaci.


Býk (21. 4. - 21. 5.)

Tento den budete překypovat samými výbornými nápady. Veselá mysl a pozitivní myšlení vás posunou kupředu, upevníte si svou pozici. Vaše energie sebere zbraně z rukou těm, kteří vám závidí vaše úspěchy.

Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

Horoskop upozorňuje, ať nezapomínáte, že vaše povinnosti za vás nikdo neudělá. Pokud budete všechno pořád odkládat, mohlo by vám to brzy přerůst přes hlavu. Takže se na to konečně vrhněte.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Tento den budete mít nejspíš pocit, že se všechno strašně vleče. K tomu vás značně irituje někdo, kdo je vám za jiných okolností blízký. Raději si ho vůbec nevšímejte a zakousněte se naplno do svých povinností.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Pokud vás bude někdo kritizovat, hlavně se neurážejte. Přijměte to s pokorou. Veškeré připomínky si pozorně vyslechněte, jedině tak se z chyb dostatečně poučíte a příště to bude lepší.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Jděte se bavit někam ven mezi lidi. Zavolejte také svým blízkým a snažte se jim pozorně naslouchat, nebo je můžete jet rovnou navštívit. Zkuste naplánovat nějakou společnou akci.


Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Hvězdy jsou vám příznivě nakloněny, a tak se z toho snažte vytěžit maximum. Veškeré nápady a přízeň ostatních zužitkujte ve svůj prospěch. Když se na něco zaměříte, dotáhněte danou věc až do konce.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Snažte se myslet více na druhé než jen na sebe. Obrátí se na vás někdo s prosbou o pomoc, a tak ho neodbuďte. Stanovte si neodkladné priority, které musíte splnit, pak už se ale věnujte relaxaci.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Horoskop vás povzbuzuje, abyste se nebáli pustit ani do náročnějších aktivit, máte na to dostatek energie i schopností. Můžete mít úspěch naprosto ve všem, na co sáhnete, jen si musíte více věřit.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Dozvíte se informaci, která pořádně zamíchá kartami ve vašich dlouhodobých plánech. Rozebírání svých vnitřních problémů si schovejte pro někoho opravdu blízkého. Někdo by toho mohl zneužít.

Pokud chcete vědět víc, přečtěte si váš měsíční horoskop ➔

Filip Turek se tvrdě opřel do Fialy: ODS zradila svoje voliče a on je toho absolutní příklad

Související články

Další články

Nejnovější kauzy