Trendy
válka na Ukrajině Olympiáda v Paříži Petr Pavel kauza Kramný

Denní horoskop na úterý 25. 6. 2024: Beranům hrozí podraz, Panny budou o krok blíž ke svému cíli

žena, západ Slunce
Zdroj: Freepik
Horoskop

Denní horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu na úterý 25. 6. 2024. Podívejte se, co vás tento den čeká a čeho byste se případně měli vyvarovat.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Horoskop říká, že byste měli ostatním lépe naslouchat. Ačkoliv si to nechcete připustit, rad od zkušenějších lidí potřebujete více, než byste sami chtěli. Uvědomte si, že to přece není žádná ostuda.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Nenechte si nikým a ničím zkazit náladu. Hlavně netahejte do soukromého života nedořešené pracovní záležitosti, ty přece mohou počkat. A už vůbec tím nezatěžujte své nejbližší.

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Horoskop vás varuje, abyste si dali pozor na podraz od někoho ze známých. Nehraje roli, zda byla ona levárna záměrná, nebo se jí snad dopustil nechtěně, ale určitě nedovolte, aby mu to celé prošlo.


Býk (21. 4. – 21. 5.)

Podle horoskopu si běžte zasportovat. Zvolte si disciplínu, která vás baví. Nemusíte trhnout rekord, ale pohyb vám prospěje. A pročistí hlavu. Večer vyrazte s přáteli za zábavou.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Doma se připravte na starosti, příbuzní budou potřebovat vaši pomoc. Tak buďte po ruce. V klidu je vyslechněte a proberte všechny možnosti, jak jim pomoci. Řešení se nebude hledat snadno, ale vy to zvládnete.

Doporučené video: Tato tři znamení nestojí v posteli za nic


Rak (22. 6. – 22. 7.)

Využijte všech příležitostí, které se vám tento den naskytnou, získáte tak mnoho nových zkušeností. Neodmítejte ani pozvání na společenské akce, čekají vás nezapomenutelné zážitky.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Horoskop vás nabádá, ať nejste lehkomyslní a zbytečně neriskujete. Vyhněte se podepisování důležitých dokumentů. Buďte obezřetní při komunikaci s druhými lidmi i na sociálních sítích.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Jestli budete trpěliví, budete zase o krok blíže k tomu, co jste si předsevzali. Pomůže vám, když věci nebudete tak hrotit. Měli byste se nad některé záležitosti spíš povznést, nezapomínejte na humor.


Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Snažte se dělat jen to, co vám činí radost. K neoblíbeným povinnostem se můžete vrátit někdy jindy. Vyhněte se lidem, kteří ve vás zanechávají pouze negativní pocity. Jsou to žrouti dobré nálady i času.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Tento den bude plný emocí. Pozor si dejte na dominantní chování a vznětlivost. Pokud budete odvážní a rozhodní, dařit se vám bude na obchodních jednáních, při pohovorech i zkouškách.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Všechno vám půjde hezky od ruky, tak nemějte obavy pustit se také do náročnějších úkolů. Dočkáte se uznání od vašich nejbližších, což vám zlepší náladu. Myslete ale také na sebe.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Tento den je vám příznivě nakloněný a všechno se vám bude dařit. Bez obav se zapojte do kreativních činností. Zkusit můžete i pečení. Budete se divit, s jakým nadšením se k vám rodinka připojí.

Pokud chcete vědět víc, přečtěte si váš měsíční horoskop ➔

Utajený spor Slávka Boury s Železným. Rande pro LGBT natočil navzdory zákazu ředitele Novy, ten se pak chlubil cizím peřím

Související články

Další články

Nejnovější kauzy