Trendy
Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Oktagon 54 válka na Ukrajině Survivor 2024

Denní horoskop na úterý 24. 1. 2023: Býci se pokusí urovnat spory, Lvy čeká návštěva z minulosti

žena, muž, pár, láska
Zdroj: Pixabay
Horoskop

Denní horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu na úterý 24. 1. 2023. Podívejte se, co vás dnes čeká a čeho byste se případně měli vyvarovat.

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Čeká vás úspěšný den. Snažte se komunikovat a spolupracovat s ostatními, získáte tím mnoho inspirace. Nebojte se činit rozhodnutí, ať váhavostí nepřijdete o nabízené šance. Už se nemusejí opakovat.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Horoskop vás varuje před váhavostí a pomalým rozhodováním, mohli byste se snadno připravit o jedinečné příležitosti. Dařit se vám bude při studiu a v získávání nových dovedností.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Snažte se udržet si dobrou náladu, rozdávejte ji i ostatním. Naslouchejte druhým a dejte jim příležitost, aby se vyjádřili. Připomínky okolí berte v potaz a nechte si poradit. Buďte objektivní a spravedliví.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Buďte vstřícnější k ostatním lidem. Pokud máte s někým spory, je vhodný čas pokusit se je urovnat. Úspěchy čekejte v obchodních a finančních záležitostech. Při nákupech budete mít šťastnou ruku.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Měli byste naslouchat radám druhých lidí. Rozhodně se neurážejte. I když všechno, co uslyšíte, nebude zrovna lichotivé, ostatní to s vámi myslí dobře. Nebojte se diskutovat a oponovat, ale s taktem.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Pokud trpíte nedostatkem sebedůvěry, raději se nevrhejte do nových věcí, ať nezazmatkujete a všechno nepokazíte. Nechte všemu volný průběh, nemá cenu se stresovat, ono se to vyřeší samo.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Čekejte, že se objeví nečekaná návštěva. Může se vám ozvat i někdo, koho jste opravdu dlouho neviděli a neměli o něm zprávy. Dozvíte se překvapující informace, které vám zamotají hlavu.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Musíme vás varovat, měli byste se vyhýbat tučným pokrmům. Dejte si k obědu květák či brokolici. Pijte také vodu, a to ve větším množství než ostatní nápoje. Večer relaxujte u poslechu muziky.

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Nedivte se, pokud teď protelefonujete spoustu času, vaše potřeba komunikace je obrovská. Máte totiž na srdci něco, co vás velmi trápí. Chcete-li přijít na jiné myšlenky, uspořádejte večer párty.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Hvězdy na vás prozrazují, že byste se celý den nejraději poflakovali někde v přírodě. Vyruší vás prosba o pomoc od někoho blízkého. Je vhodný čas zamyslet se nad tím, zda jste nedávno někomu nekřivdili.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Tento den je příznivý pro různá setkání, získávání nových kontaktů, vyřizování administrativy. Přeje také seznamování. Potkáte někoho pro vás důležitého - může jít dokonce o životního partnera.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Zprávy a informace, které se k vám dostanou, nemusejí být zcela pravdivé. Dobře si promyslete, jak s nimi naložíte a jaký postoj zaujmete. Buďte méně kritičtí, než máte ve zvyku.

Pokud chcete vědět víc, přečtěte si váš měsíční horoskop ➔

Natálka Jirásková se definitivně odstřihla od rodičů. Nepotřebuje mou finanční podporu, vydělá si sama, pochlubila se Kubelková

Související články

Další články

Nejnovější kauzy