Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Denní horoskop na úterý 21. 3. 2023: Lvům hrozí konflikty, Blíženci by se měli poradit s bližními

Denní horoskop na úterý 21. 3. 2023: Lvům hrozí konflikty, Blíženci by se měli poradit s bližními
Zdroj: profimedia.com
Horoskop

Denní horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu na úterý 21. 3. 2023. Podívejte se, co vás dnes čeká a čeho byste se případně měli vyvarovat.

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Věřte, že nakonec všechno vyřešíte tak, abyste byli spokojení vy i vaše okolí. Sice nechcete druhým lidem přidělávat starosti, ale bylo by nejlepší, kdybyste své blízké požádali o pomoc, netřeba se stydět.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Je správný čas, abyste využili nabídky podané pomocné ruky, kterou jste nedávno dostali. Musíte si však přiznat, že jste udělali chybu, když jste ji prvně kvůli své hrdosti odmítli. Snažte se vše napravit, dokud to jde.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Máte tendenci všechno vidět černobíle. Nechcete přijmout žádné, ač pro vás pozitivní, změny. Úplně si vystačíte sami. Nemáte ani snahu činit kompromisy, za každou cenu chcete prosadit to, co si přejete.

Býk (21. 4. - 21. 5.)

Připravte se na nálož kritiky, ale také na to, že i vy bude kritizovat druhé více, než je zdrávo. Cítíte se zranitelnější a reagujete přecitlivěle. Vyrazte na čerstvý vzduch, někam do přírody, ať přijdete na jiné myšlenky.

Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

Nebude vám chybět přízeň lidí, s kterými se potkáte. Nastal vhodný čas, abyste se zamysleli nad motivy svého jednání a tím, co si přejete. Při důležitém rozhodování se poraďte se svými nejbližšími.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Jestli máte pocit, že nestíháte všechno dokončit, stanovte si to nejdůležitější a zbytek odložte. Hlavně na nakupené resty myslete co nejméně, jinak zkazíte náladu celé rodině, ale vlastně i sobě.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Vaše nervozita a vnitřní napětí u vás může vyvolat větší zranitelnost a k tomu sklony k agresivitě. Neměli byste si zvedat sebevědomí povýšeným a nevstřícným chováním. Zkuste si vyhýbat konfliktním lidem.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Horoskop vám radí, abyste se vůbec nepouštěli do debat o finančních záležitostech. Jinak budete mít akorát pocit, že jste prodělali. Vaše vyjednávací schopnosti nejsou nejlepší a nemáte ani objektivní úsudek.

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Horoskop vám radí, ať využijete veškeré informace, které se k vám dostanou. Až pak se definitivně rozhodněte, zda učiníte krok vpřed, nebo zařadíte zpátečku. Zdrženlivost není vždy jen na škodu.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Do dne vykročíte s odhodláním dotáhnout věci do konce. Snažte se, aby vám to také vydrželo, je skvělý čas na úspěch. Trvejte na svých názorech a uvidíte, že dojde k výraznému posunu k lepšímu.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Horoskop vás nabádá, abyste v případě, že s některými věcmi nemáte dostatek zkušeností, na nich tvrdošíjně netrvali. Investujte energii tam, kde to pro vás má smysl a jste si jistí v kramflecích.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Pokud budete tento den reagovat dostatečně pružně a rychle, dosáhnete na to, po čem jste toužili. Měli byste také myslet na sport, nemůžete v sobě držet napětí, je potřeba, abyste uvolnili nakumulovaný stres.

Pokud chcete vědět víc, přečtěte si váš měsíční horoskop ➔

Bolestná zpověď Moniky Binias: S o 24 let mladším Petrem přišli o dítě. Bojovala i s tchyní

Související články

Další články

Nejnovější kauzy