Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 Český slavík 2023

Denní horoskop na úterý 21. 11. 2023: Štíři budou oplývat skvělou náladou, Kozorohové zase nápady

žena, brýle, úsměv
Zdroj: Pixabay
Horoskop

Denní horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu na úterý 21. 11. 2023. Podívejte se, co vás tento den čeká a čeho byste se případně měli vyvarovat.

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Hvězdy nabádají, abyste se věnovali něčemu tvůrčímu, nápadů máte na rozdávání. Můžete se také zkusit realizovat v kuchyni. Co třeba váš oblíbený recept? Vaše rodina to ocení.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Horoskop říká, abyste se věnovali svým přátelům, které jste už dlouho neviděli. Naplánujte společné setkání, uspořádejte posezení v restauraci. Užijete si hodně legrace a zábavy.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Snažte se co nejvíc pohybovat na čerstvém vzduchu. V přírodě veškeré starosti celkem rychle a snadno vypustíte z hlavy. Co třeba vyzkoušet nějaký nový sport? Nebo alespoň vyrazte na procházku.


Býk (21. 4. - 21. 5.)

Neslibujte nic, co nezvládnete splnit, jinak můžete někoho velice zklamat. Pamatujte na to, že když se k něčemu zavážete, je třeba to dodržet. I když se vám do toho nebude chtít, přemozte se.

Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

Horoskop vás nabádá, abyste k sobě byli upřímnější, snažte se lépe soustředit na vlastní pocity. Podívejte se na svá rozhodnutí také očima druhých lidí. Buďte však ve zhodnocení situace spravedliví.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Horoskop radí, abyste se věnovali sportu. Přidejte na aktivitě a nemluvte o tom jen. Ideálně se hýbejte v přírodě, kde si fantasticky dobijete baterky. Ve zdravém těle zdravý duch.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Čekejte příjemný den. Vyrazte s rodinou na zajímavý výlet nebo alespoň procházku. Večer poseďte v oblíbené restauraci a dobře se bavte. Vyvarujte se poučování, myslete na to, že vaši blízcí už to všechno mnohokrát slyšeli.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Hvězdy vás upozorňují, že pokud plánujete vyrazit za sportem, abyste nepřeceňovali svoje síly. Večer zajděte na vyhlášenou specialitu do oblíbené restaurace, dobře se najíte i pobavíte.


Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Věnujte se především odpočinku a relaxaci a vůbec si to nevyčítejte. Dělejte pouze to, na co budete mít zrovna chuť. Nenechte si rozhodně zkazit náladu od negativně smýšlejících osob z příbuzenstva.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Horoskop vám přináší výtečnou náladu. Mějte trpělivost při emotivním výstupu někoho z příbuzných. Uvidíte, že nadhled a pozitivní přístup vaše rodina náležitě ocení a ještě vás příjemně překvapí.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Věnujte se svým blízkým. Zamyslete se, zda jste někomu z nich v poslední době neublížili svým přehlížením. I když jste byli zaneprázdněni, zkuste lépe zacházet se svým časem a napravte to.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Hvězdy přejí vašim nápadům. V klidu dokažte jak sobě, tak svým blízkým přátelům, co ve vás dříme a že vaše výkony si zaslouží náležitý respekt. Nepřehánějte to ale zase s předváděním a riskováním.

Pokud chcete vědět víc, přečtěte si váš měsíční horoskop ➔

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy