Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Karel Gott Shannen Doherty

Denní horoskop na úterý 18. 6. 2024: Raky čekají překvapivé novinky, Lvi dostanou zajímavou nabídku

Jestli to nebude láska
Zdroj: Pixabay
Horoskop

Denní horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu na úterý 18. 6. 2024. Podívejte se, co vás tento den čeká a čeho byste se případně měli vyvarovat.

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Myslete na to, že neustálý boj mezi tím, že se vám něco nechce a povinnostmi, které máte, vás jen okrádá o čas. Překonejte se, všechno rychle vyřešte a pak už se můžete věnovat pouze zábavě.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Horoskop vás nabádá, abyste dbali na disciplínu a dodrželi to, co jste druhým lidem slíbili. Buďte vytrvalí a houževnatí. Pamatujte, že nic nedostanete zadarmo. To, co jste zaseli, budete také sklízet.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Hvězdy vás nabádají, ať vsadíte na svou intuici a dobře posloucháte svůj vnitřní hlas. Dávejte pozor na to, co komu říkáte a nesvěřujte se cizím s osobními problémy. Večer vyrazte za zábavou.


Býk (21. 4. - 21. 5.)

Snažte se o sebe více pečovat. Dopřejte si masáž nebo saunu a myslete rovněž na pohyb, co třeba navštívit plavecký bazén? Při drobné rozepři se svými blízkými se pokuste dosáhnout kompromisu.

Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

Pokud trpíte nedostatkem sebedůvěry, raději se nevrhejte do nových věcí, ať nezazmatkujete a všechno nepokazíte. Nechte všemu volný průběh, nemá cenu se stresovat, ono se to vyřeší samo.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Náhodou potkáte kamaráda, kterého jste dlouho neviděli. Dozvíte se spoustu zajímavých novinek. Pokud jste se rozhodli pracovat na zvelebování domova, půjde vám práce skvěle od ruky.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

V tento den můžete očekávat zajímavou nabídku, která už se nemusí opakovat, tak byste s jejím přijetím neměli moc dlouho váhat. Spolehněte se na vlastní rozum a zkušenosti, přidejte pak na rozhodnosti.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Hvězdy vám radí, ať se nenecháte ničím a nikým ovlivňovat. Řekněte důrazně své názory, aby bylo každému jasné, jak to myslíte, jinak to nikdo nepochopí. Mluvte klidně, křikem nic nezmůžete.


Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Horoskop vás nabádá, že byste měli s druhými lidmi více komunikovat. Ačkoliv si to nechcete připustit, rad od ostatních potřebujete více, než byste sami chtěli, ale to přece není žádná ostuda.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Jestli se chcete pustit do velkého úklidu, všechno zvládnete k naprosté spokojenosti. Zase to však s těmi pracovními aktivitami tolik nepřehánějte, nestresujte se a myslete i na relaxaci.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Pusťte se do všech úkolů s plnou vervou. Všechno se vám bude dařit a vyřídíte rychle bez komplikací. Pokud jste plánovali nějaké nové aktivity, nastal nejvyšší čas to celé odstartovat.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Můžete se těšit na milé překvapení od své drahé polovičky. Nezapomeňte se jí rovněž odvděčit, vždyť moc dobře víte, po čem touží. Pokud jste single, vyrazte do společnosti a možná ráno už nebudete.

Pokud chcete vědět víc, přečtěte si váš měsíční horoskop ➔

Kateřina Ujfaluši o intimních scénách v Ulici: Přítele to zamrzelo, ale už se uklidnil, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy