Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Clash of the Stars 8 Filmový festival Karlovy Vary 2024

Denní horoskop na úterý 18. 4. 2023: Ryby budou zoufalé, Panny napraví vztahy

Denní horoskop na úterý 18. 4. 2023: Ryby budou zoufalé, Panny napraví vztahy
Zdroj: Profimedia.cz
Horoskop

Denní horoskop je tu pro všechna znamení zvěrokruhu na úterý 18. 4. 2023. Podívejte se, co vás dnes čeká a čeho byste se případně měli vyvarovat.

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Pokud pociťujete vyčerpanost, nebraňte se řádné relaxaci. Dobře vám udělají sportovní aktivity, potřebujete si vyčistit hlavu. Zajděte si do plaveckého bazénu a dopřejte si i masáž.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Nepropadejte zoufalství, i když se vám něco nepodaří. Poučte se z toho do budoucna, příště už si budete dávat větší pozor. Upřímně se omluvte, nasaďte milý úsměv a jistě vám bude všechno odpuštěno.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Snažte se nestresovat. Nevytvářejte si překážky svými neustálými obavami. Když si budete více věřit, dostanete se mnohem rychleji dál. Povzbuzení hledejte hlavně u svých nejbližších.

Býk (21. 4. - 21. 5.)

Snažte se myslet více pozitivně. Jestli máte obavy z jistého rozhovoru, vaše protistrana z vás nervozitu a nejistotu vycítí. To pak může ovlivnit výsledek. Poté se nedivte, že to dopadne špatně.

Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

Horoskop vás povzbuzuje, abyste se neváhali pustit ani do těch nejnáročnějších činností, máte na to dostatek síly i energie. Bude se vám dařit úplně všechno, na co sáhnete, jen si musíte více věřit.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Horoskop prozrazuje, že atmosféra bude napjatá a proměnlivá. Snažte se na každou situaci reagovat pohotově. Nezapomínejte budovat dobré mezilidské vztahy, s úsměvem toho dosáhnete mnohem víc.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Tento den buďte mimořádně obezřetní. Spoléhejte se na svou intuici, ať nepodlehnete svodům lidí, kteří to s vámi nemyslí zrovna nejlépe. Je to jen na vás, zda odoláte. Následky si ponesete též vy a nikdo jiný.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Jestli se na vás obrátí někdo s prosbou, měli byste mu ji splnit. Je vhodný čas pro usmiřování a napravování vztahů mezi lidmi. Neplýtvejte energii tím, že se budete litovat, jak vám někdo ukřivdil.

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Pamatujte na lidi, kteří se nemají tak dobře jako vy. Ať přispějete malou finanční částkou, nebo přiložíte ruku k dílu, důležité je, že pomůžete těm, co to zrovna potřebují. I vás to zahřeje u srdce.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Hvězdy vás varují, ať pamatujete na to, že všechno, co uděláte a jak se k ostatním chováte, se vám také vrátí, jak v dobrém, tak v tom zlém. Buďte k druhým lidem milejší a vstřícnější.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Dejte si v tento den pozor, abyste někomu neukřivdili. Máte tendenci dávat za vinu ostatním, když se vám něco nepodaří. Měli byste nejprve hledat chybu u sebe a učit se přijímat zodpovědnost za svoje činy.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Odložte řešení obtížnějších úkolů, počkejte si radši na příznivější dobu. Nenechte se nikým vyprovokovat k unáhlenému jednání. Zachovejte chladnou hlavu, abyste si nepřidělali další problémy.

Pokud chcete vědět víc, přečtěte si váš měsíční horoskop ➔

GLOSA: Mikýřova úžasná pouť Survivorem. Mikyska vyhrál právem, ale pomohla mu zbabělost a krátkozrakost soupeřů

Související články

Další články

Nejnovější kauzy