Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Denní horoskop na úterý 16. 5. 2023: Rybám budou hvězdy přát, Štíry čeká náročný den

Naučte se být šťastná.
Zdroj: Pixabay
Horoskop

Denní horoskop je tu pro všechna znamení zvěrokruhu na úterý 16. 5. 2023. Podívejte se, co vás dnes čeká a čeho byste se případně měli vyvarovat.

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Hvězdy vás nabádají, abyste zpomalili tempo. Důkladně si připravte časový harmonogram. Když budete dělat několik věcí najednou, odrazí se to pak negativně na jejich kvalitě.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Vše, na co tento den sáhnete, se vám podaří splnit nad očekávání. Užívejte si tedy pohodový den a snažte se z přízně hvězd vytěžit maximum. V soukromí zavládne pohoda a harmonie, žádné konflikty nehrozí.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Hvězdy vám radí, ať jste obezřetní. Hrozí intriky, manipulace a zákeřná jednání. Je možné, že chováním některých lidí budete velice zklamáni. Neoplácejte jim to však stejným způsobem.

Býk (21. 4. - 21. 5.)

Hvězdy vás nabádají, ať máte na paměti, že nic není černobílé. Než něco podniknete, pořádně si to promyslete a poraďte se s někým, komu důvěřujete. Nebuďte impulzivní a vyhýbejte se konfliktům.

Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

V práci budete přímo excelovat, sršíte nejen humorem, ale i spoustou neotřelých nápadů. Prosadíte všechno, co jen budete potřebovat, a tak toho hleďte využít. Zvýšení platu musíte oslavit.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Připravte se na to, že pokud budete muset cestovat, mohlo by dojít ke zpožděním. Dařit se vám bude tento den dobře při organizování a plánování. Buďte soustředění a pečliví, ať neuděláte chyby.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Horoskop predikuje, že se vám bude dařit, pokud si to tedy nepokazíte konfliktem s někým, na kom vám sice osobně až tak nezáleží, ale zase vás umí pořádně vytočit. Pokuste se zachovat chladnou hlavu.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Horoskop vám radí, že pokud se dostanete do konfliktní situace, ať ji vyřešíte diplomaticky. Netřeba mít špatný pocit z toho, když se tentokrát rozhodnete ustoupit. Váš čas přijde, nechtějte to uspěchat.

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Tento den na vás čeká celá řada povinností. Nic už neodkládejte a pusťte se do práce, pokud se nechcete dostat do rozepře. Měli byste překontrolovat svou finanční situaci – a také šetřit.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Čekejte náročnější den. Věnujte se raději rutinním záležitostem. Buďte rozvážní a nepodepisujte důležité dokumenty. Dávejte si pozor na to, co o sobě zveřejňujete na internetu.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Horoskop vás nabádá, ať nejste lehkomyslní a zbytečně neriskujete. Vyhněte se podepisování důležitých dokumentů. Buďte obezřetní při komunikaci s druhými lidmi i na sociálních sítích.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Hvězdy vás nabádají, abyste se na svět dívali realistickýma očima. Už nastal čas sundat růžové brýle a vidět věci, ale hlavně lidi, takové, jací doopravdy jsou. Po prvotním zklamání se vám brzy uleví.

Pokud chcete vědět víc, přečtěte si váš měsíční horoskop ➔

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy