Trendy
Výměna manželek 2024 válka na Ukrajině Survivor 2024 Survivor 2024 - aktuálně

Denní horoskop na úterý 14. 3. 2023: Blížence čeká úspěch, Raci musí zachovat chladnou hlavu

ženy, radost, západ Slunce
Zdroj: Unsplash
Horoskop

Denní horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu na úterý 14. 3. 2023. Podívejte se, co vás dnes čeká a čeho byste se případně měli vyvarovat.

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Tento den se vám bude dařit v organizování nejrůznějších záležitostí. Jestli plánujete nějakou cestu či dovolenou, budete mít šťastnou ruku při výběru. Vyrazte na nákupy a kupte si něco pěkného na sebe.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Čekejte příjemnou atmosféru. Budete oplývat zajímavými nápady, a tak se je nebojte zrealizovat. Jasně rozeznáváte, co má potenciál a co je ztráta času. Plody úspěchu vás neminou.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Horoskop vás nabádá, abyste všechno pevně uchopili do svých rukou. Emoce stojí stranou, rozum je v popředí. Neztrácejte čas a rozhodněte se, jakým směrem se chcete vydat.

Býk (21. 4. - 21. 5.)

Máte výbornou náladu, tak si ji nenechte pokazit sarkastickými řečmi některých lidí. Pamatujte na to, že jejich slova jsou cílená. Ideálně se jich zbavíte tím, že je budete ignorovat.

Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

Čekejte úspěšný den. Zabodujete přímo před očima lidí, kteří jsou pro vás nejdůležitější. Tento den je také vhodný pro začátek nových projektů. Dařit se vám bude při studiu, na kurzech a seminářích.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Bude zapotřebí, abyste v jisté situaci zachovali chladnou hlavu. Nepodléhejte stresu a emocím, spolehněte se na svůj rozum. Řešení pak naleznete rychle a všechno dobře dopadne.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Horoskop vás varuje, abyste přestali rýpat do lidí kolem vás, některé jste tím už opravdu naštvali. Nedivte se pak, že se hromadně spiknou proti vám a vrátí vám to i s úroky.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Nepředstírejte, že jste zavaleni hromadou práce, když vás někdo přijde požádat o pomoc. Nikdy nevíte, kdy ji sami budete potřebovat. Neprosazujte také své názory za každou cenu.

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Horoskop vás nabádá, abyste zvolnili tempo, pokud se necítíte zcela fit. Nemusíte se přece přetrhnout, nechte něco také pro ostatní a vyrazte raději užít si den někde v přírodě.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Rozvíjejte své schopnosti. Uvidíte, že vás to v životě posune zase o kus dál. Nebojte se přidat na úsměvu. Podaří se vám tak třeba navázat nová stabilní a dlouhodobá partnerství.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Je sice chvályhodné, že se snažíte pomáhat všem lidem okolo vás. Na sebe ale jaksi stále zapomínáte. Udělejte jen to nejnutnější a koukejte si naordinovat pořádnou relaxaci.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Připravte se na menší nepříjemnosti, které mohou nastat. Pokud neztratíte trpělivost, vyřešíte všechno nakonec v poklidu. Opatrně volte slova, ať ještě neprozradíte něco, co by celou situaci zhoršilo.

Pokud chcete vědět víc, přečtěte si váš měsíční horoskop ➔

Bartošová brala úspěchy jako samozřejmost, svou slávu ale neustála, tvrdí její první manažer. Showbyznys ji semlel

Související články

Další články

Nejnovější kauzy