Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Denní horoskop na úterý 11. 6. 2024: Vodnáři mají smělé plány, Raky čeká kritika

Denní horoskop na úterý 11. 6. 2024: Vodnáři mají smělé plány, Raky čeká kritika
Zdroj: Profimedia
Horoskop

Denní horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu na úterý 11. 6. 2024. Podívejte se, co vás tento den čeká a čeho byste se případně měli vyvarovat.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Dávejte si pozor na smělé plány, ne všechno, co jste si předsevzali, by se vám muselo vyplatit. Pokud se doma na něco vyskytnou rozdílné názory, zaujměte jasný postoj a už ho neměňte.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Tento den pociťujete nejistotu. Snažte se zadané úkoly plnit raději postupně, ať na nic nezapomenete. Nezabývejte se však povinnostmi déle, než je to nezbytné, a raději zkuste načerpat novou energii.

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Věnujte se aktivitám, které vás nabíjejí energií, rozhodně se nevměšujte do problémů jiných lidí. Pokud plánujete vyrazit do společnosti, dobře se pobavíte, vyhněte se ale větší konzumaci alkoholu.


Býk (21. 4. – 21. 5.)

Nezatěžujte tento den své nejbližší výčitkami a vyhněte se jakémukoliv dohadování. Snažte se vytvořit příjemnou atmosféru, vaše rodina to zajisté ocení. Naplánujte výlet někam k vodě a užívejte si sluníčka.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Připravte se na setkání se zajímavými lidmi. V mnohém vám otevřou oči a namotivují vás tak, abyste neusnuli na vavřínech. Je velice důležité, abyste nyní nepolevovali ve své snaze, brzy přinese ovoce.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Nenechte se zaskočit chladnějším jednáním a kritikou. Lidé mají sklon k pesimismu. Můžete mít pocit, že vám nikdo nerozumí, ale nepodléhejte tomu. Zároveň se v práci dočkáte ocenění.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Brzy obdržíte informaci, na kterou již dlouho čekáte. Do oné věci se vám sice nechce, ale když se přemůžete, budete nakonec rádi, že už máte nepříjemné povinnosti za sebou.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Horoskop prozrazuje, že můžete očekávat příjemný den. Vyrazte do společnosti a užijte si zábavu s přáteli. V poslední době u vás na prvním místě byla práce, tak vám malé povyražení přijde jistě vhod.


Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Horoskop vás varuje před tendencí manipulovat druhými lidmi. Dejte si pozor na neobjektivní kritiku a odpusťte si jedovaté poznámky. Snažte se k ostatním chovat čestně, jinak se vám to vrátí ve zlém.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Tento den by se vám mělo dařit po všech směrech, ať již půjde o kreativní činnost, nebo rozhovor, který dlouho odkládáte. Čas přeje studiu a získávání nových dovedností. Energie máte dostatek, tak nezapomínejte ani na sport.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Nenechte se ovlivňovat názory druhých lidí. Důrazně jim sdělte, že dobře víte, co chcete. Když by to snad někteří jedinci chtěli zpochybňovat, tak si toho nevšímejte a dělejte si věci po svém.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Jestli máte pocit, že vám někdo záměrně škodí, zkuste ho otevřeně konfrontovat. Pochopitelně se na to řádně připravte. Mějte chladnou hlavu a jednejte co nejklidněji, s křikem toho moc nevyřešíte.

Pokud chcete vědět víc, přečtěte si váš měsíční horoskop ➔

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy