Trendy tagy válka na Ukrajině Survivor 2023 MS v hokeji 2023 Oktagon

Denní horoskop na středu: Vodnáři pořád energie na nule, Beranům hvězdy přejí

Horoskop na dnešní den středu 14. dubna: Vodnáři pořád na nule energie, Beranům hvězdy přejí
Zdroj: Unsplash
+ Dalších 8 fotografií
denní horoskop

Energie novoluní nás ve středu 14. 4. 2021 začne pomalu opouštět a vrátíme se do svých přirozených emocí. Podívejte se, koho čeká úspěšný den, komu hvězdy přejí v lásce nebo kdo se bude ve středu snažit o něco, co vůbec nemá smysl. Co čeká dnešní den vaše znamení?

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Opět hvězdy ukazují na přetrvávající pocit méněcennosti a nulu v zásobách energie. Někdy nemusíte být stoprocentně výkonní, někdy se potřebujete zastavit. Rozhlédnout se, připomenout si, že jste dostatečně silní. Vesmír nepochybuje, že byste něco nezvládli. V galerii najdete tip na dnešek.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Nastavte sami sobě zrcadlo v tom, co momentálně děláte. Dejte šanci svému vnitřnímu kritikovi, aby vás posunul zase o kus dál. V partnerských vztazích by si dnes Ryby měly dávat pozor na porozumění. Něco byste mohli pochopit jinak, než jak to ve skutečnosti je. V galerii najdete, čeho se dnes vyvarovat.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Čeká vás úspěšný den, hvězdy vám přejí! Chytněte šanci za pačesy a hurá do všeho, co vás dnes čeká. Půjde o něco nového, na co se už dlouho těšíte. Dá vám to nový směr a vše se dá do pohybu tak, jak má. Podívejte se do galerie, na co dalšího se dnes můžete těšit.

Býk (21. 4. - 21. 5.)

Přestaňte se snažit o něco, co nemá smysl, a věnujte svou pozornost tam, kde můžete něco změnit. Těžko přinutíte druhé, aby se chovali podle vašich představ. Navíc k čemu by vám to bylo? Zkuste se nad tím zamyslet. V galerii najdete tip na dnešek.

Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

Řekněme si to upřímně, vy opravdu nejste žádní vztahoví mistři a kolikrát napácháte víc škody než užitku. Dnes si ale dejte opravdu pozor na to, abyste nevymýšleli hlouposti a nehledali problém tam, kde není. V galerii najdete, co dalšího vás dnes čeká.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Říká se, že když se někde zavřou dveře, tak se nějaké jiné zase otevřou. U vás je v tom dnes obrovská pravda. Možná máte teď pocit, že ztrácíte pevnou půdu pod nohama, ale ve skutečnosti jen čistíte prostor, abyste dali šanci novému. Vytrvejte! Tip na dnešek najdete v galerii.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Vaše heslo pro dnešní den je nic nehrotit. Občas řešíte neřešitelné jen proto, aby se vám dostávalo pozornosti, ale k čemu? Chcete vše hned, a přitom víte, že na určité věci není ani správný čas. Dejte sobě i věcem příležitost, ať se ději, jak mají. V galerii najdete, čeho se dnes vyvarovat.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Pokud máte pocit, že byste chtěli rozjet nějaký svůj projekt, hvězdy vám v tom nyní neuvěřitelně přejí. Zkuste se zamyslet nad tím, kam byste se chtěli posunout dál a co pro to můžete udělat. Sen zůstane jen snem, pokud se nerealizuje. V galerii najdete, na co se dnes můžete těšit.

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Nespěchejte na sebe a užívejte si, co máte. Váhy rodiče budou mít dnes skvěle našlápnuto k tomu, aby konečně byli zadobře se svými potomky. Víme, že to teď trochu skřípalo, že? Pozor si však dejte v partnerských vztazích, skoro to vypadá, že tu pozornost neumíte v rodině správně rozdělit. V galerii najdete tip na dnešek.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Arogance, namyšlenost, povýšenost – proč, Štíři? Dneska jste skvělým příkladem, jak to vypadat nemá. Jen proto, že vás uvnitř něco zranilo, nemusíte vy zranit celý svět. Někdy je lepší si přiznat, že jsme něco nezvládli, než kopat ještě větší propast. Co dalšího vás dnes čeká, najdete v galerii.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Vypadá to, že jste připraveni vykročit do nové etapy svého života. Pravděpodobně si uvědomujete, že život není nekonečný, a jdete svým cílům naproti. Vytrvejte a neuhýbejte z cesty. Čekají vás ještě překážky, ale cíl už není daleko! V galerii najdete, co dalšího vás dnes čeká.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Láska. Ta vás dnes bude obklopovat, kamkoli půjdete. Věřte v její sílu a energii. Pracujte na tom, abyste se cítili ve svém vztahu milováni, abyste i vy milovali a byli v bezpečí. Dnes vám k tomu hvězdy budou přát. V galerii najdete, čeho se dnes vyvarovat.

Pokud chcete vědět více, přečtete si týdenní horoskop ➔

Měsíční horoskop na duben ➔


Vítěz Survivoru Tomáš Weimann: Lásku hledá marně. Přiznal, proč to nevyšlo se Žanetou

Související články

Další články

Nejnovější kauzy