Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Denní horoskop na středu: Vodnáři otráví celé okolí, Panny zapomněly důležitou věc

žena, Vánoce, prskavka, zima
Zdroj: Pixabay.com
+ Dalších 8 fotografií
denní horoskop

Nechte se strhnout vánoční atmosférou a zkuste si doma udělat pohodu! Pro většinu znamení zvěrokruhu bude dnešek totiž velmi náročný. Podívejte se, co pro vás hvězdy přichystaly na středu 8. 12. 2021 a na co se dnes zaměřit. 

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Vypadá to, že hned ráno se vzbudíte s naprosto otřesnou náladou. Záleží jen na vás, jaký bude zbytek dne. Měli byste uvažovat nad tím, zda nedokončit projekt, který jste momentálně uložili k ledu. V galerii najdete váš dnešní tip.


Ryby (21. 2. - 20. 3.)

V práci to dnes moc veselé nebude, naopak. Kolega, který k vám nově nastoupil, nedbá na pravidla a zadělá celému týmu na pořádný malér. Buďte připraveni situaci zachránit. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.


Beran (21. 3. - 20. 4.)

Nebuďte naštvaní za situaci, kterou jste si pro sebe sami připravili. Vždyť vy víte, proč jste to takhle chtěli a jaký byl celkový záměr. Ještě není ten správný čas cokoli vzdávat. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.


Býk (21. 4. – 21. 5.)

Buďte trochu romantičtí a připravte pro svého partnera překvapení! Váš vztah upadá do stereotypu, který musíte okamžitě zarazit. Ve vzduchu už teď létá nevěra. V galerii najdete, co vám udělá radost.Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Udělejte něco s vaší finanční situací a přestaňte si neustále stěžovat, že je všechno na nic. Máte jen ve svých rukou, jak tohle celé dopadne. Nemusíte nakupovat drahé dárky na Vánoce, i maličkost potěší. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.


Rak (22. 6. - 22. 7.)

Příležitosti k vám přijdou, pokud jim budete otevření. Magický zákon přitažlivosti funguje i na negativní věci. V partnerství si dejte pozor na konflikt, je na spadnutí. V galerii najdete, na co si dát pozor.


Lev (23. 7. - 22. 8.)

Dnes vám hvězdy opravdu přejí! Cokoli máte v plánu, pusťte se do toho dnes. Nestrachujte se, co bude další dny, protože to, co můžete ovlivnit, je právě dnešek. V galerii najdete váš tip na středu.


Panna (23. 8. - 22. 9.)

Někdo čeká, až se mu ozvete, pravděpodobně jste zapomněli na důležitou věc. Zkuste si svou práci lépe organizovat a zbytečně neprokrastinovat. V galerii najdete, co dalšího pro vás hvězdy připravily.Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Váš partnerský vztah utrpěl v posledních dnech velké trhliny. Dáváte větší prostor starostem a negativnímu myšlení než tomu, co ve svém životě skutečně chcete. Pracujte na zlepšení situace. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.


Štír (24. 10. - 22. 11.)

Domluvte se s přáteli na nějaké sportovní aktivitě, kterou budete dělat opakovaně. Ulehčí vám to od stresu a přijdete na jiné myšlenky. Práci dáváte poslední dobou až příliš velký prostor ve svém životě. V galerii najdete dnešní tip.


Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Měli byste komunikovat na rovinu a nenechávat si své názory pro sebe. Zejména v partnerství bude dnes vaše otevřenost nesmírně důležitá a cenná. V galerii najdete, co vám dnes udělá radost.


Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Cokoli jste chtěli začít, dnes je ten správný čas. Pokud konečně seberete odvahu a začnete věci tvořit svým srdcem, budou mít skutečný úspěch. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.


Pokud chcete vědět více, přečtěte si týdenní horoskop ➔

Související články

Další články