Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Denní horoskop na středu: Vodnáři najdou svůj střed, Berany čekají velké změny

Horoskop na dnešní den středu 25. srpna: Berany čekají velké změny
Zdroj: Pixabay
+ Dalších 8 fotografií
denní horoskop

V půli týdne vás může přemáhat únava, která se projeví na vašem pracovním výkonu. Vinu na tom bude mít nastupující období Panny, které s sebou nese silné emoční změny. Už víte, co čeká ve středu 25. 8. 2021 právě vás?

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Připravte se, že dnes vaši duši příjemně zahalí klid a radost. Uvědomíte si, že cesta, kterou jste celou dobu šli, byl vlastně ten vysněný cíl. V galerii najdete, co vás dnes potěší.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Podzimní počasí je tu a vám to působí vyloženě radost! V chladu se cítíte jako naprosté ryby ve vodě. Udržte si dobrou náladu i v práci, čeká vás těžký úkol. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Vědomě se nachystejte na změny ve svém životě, které vás čekají. Do života vám přichází mnoho dobrého a obrátí vám zajetý režim vzhůru nohama. V galerii najdete váš dnešní tip.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Netrapte se minulostí, nemáte šanci změnit, co se stalo. Přestaňte si život řídit zajetými pravidly a trochu pusťte otěže. Překvapí vás, kam se to bude ubírat. V galerii najdete, co vám dnes udělá radost.Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Ať se dnes pustíte do čehokoliv, budete nesmírně úspěšní! Podpořte lidi kolem sebe a buďte jim oporou. Tisíckrát se vám to vrátí. V galerii najdete, co dalšího si pro vás hvězdy připravily.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Vaše výhrady vůči vašim kolegům dnes opravdu nebudou na místě. Pokud chcete uzdravit své rány, nepovede se vám to ponižováním druhých. V galerii najdete, co dalšího vás dnes čeká.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Přestaňte se zabývat pořád dokola starostmi, které řešíte ve svém partnerském vztahu, a začněte milovat sami sebe. To je jediná cesta, kterou teď dojdete ke změně. V galerii najdete, na co si dnes dát pozor.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Pečujte o své zdraví stejně tak, jako se věnujete svému zevnějšku. Vaše povrchnost by vám totiž mohla zadělat na velmi vážné problémy, které vám znepříjemní život. V galerii najdete středeční tip.Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Očekáváte potlesk od ostatních za věci, které se vám povedly. Ale neděláte je pro sebe? Co je váš motivátor, co vás žene? Okamžitě přestaňte ostatním pořád něco dokazovat. V galerii najdete, čeho se dnes vyvarovat.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Pokud vás dnes někdo požádá o pomoc, neměli byste odmítat. Máte před sebou velmi důležitý týden a energie solidarity se vám bude hodit. V galerii najdete, co dalšího si pro vás hvězdy připravily.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Hluboko ve svém nitru víte, že věci jsou takhle správně a dějí se ve vašem souladu. Stejně se neobejdete bez pochyb. Zkuste znovu zařadit do své denní rutiny meditace. Pomohou vám. Dnešní tip najdete v galerii.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Pozor dnes na úředníky! Lehce byste se mohli dostat do konfliktu, ze kterého vyjdete akorát s mastnou pokutou. Naopak buďte milí a vstřícní, vyplatí se to. V galerii najdete, co dalšího si pro vás hvězdy připravily.


Pokud chcete vědět více, přečtete si týdenní horoskop ➔

Související články

Další články