Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Denní horoskop na středu: Vodnáři budou zamilovaní, Býky pohltí neupřímnost

Udělejte si piknik!
Zdroj: pinterest
+ Dalších 8 fotografií
denní horoskop

Pojďte se s námi podívat, co čeká jednotlivá znamení zvěrokruhu ve středu 16. 6. 2021! Dnes bude ve vzduchu velmi významná energie lásky, někde se tak může objevit nedorozumění nebo konflikt. Někteří však budou na modrém obláčku zamilovanější než kdy dřív. Co čeká právě vás?

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Budete neuvěřitelně zamilovaní! A to ať už máte partnera dlouhodobě, nebo se v nedávných dnech objevil někdo nový. Užívejte si ten pocit a čerpejte z něj energii. V galerii najdete, čeho se dnes vyvarovat.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Každý týden vám může změnit život, záleží, jak k němu přistoupíte. Buď si můžete donekonečna stěžovat, že život je nespravedlivý. Anebo začít konečně žít. V galerii najdete středeční tip.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Možná vás v posledních dnech zastihly finanční problémy, ze kterých nevidíte cestu ven. Opak je však pravdou. Už brzy se vše ukáže jako cenná lekce a skončí. V galerii najdete, co vás dnes potěší.

Býk (21. 4. - 21. 5.)

Snažíte se tvořit co nejzajímavější život, abyste měli co ukazovat ostatním? Zkuste se zamyslet, co dělá radost opravdu vám a co neděláte z vlastní vůle. V galerii najdete, na co si dát pozor.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Blížencům dnes hvězdy přejí, aby se pokusili dokončit vše, co si na svůj seznam úkolů do teď napsali. Občas se vážně přetěžujete, z čehož pak plyne pocit vlastního selhání. V galerii najdete, co dalšího vás dnes čeká.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Raky dnes může překvapit partnerské nedorozumění, které povede k významnému prozření. Nebojte se toho dopředu, nemusí to být negativní. V galerii najdete, co vám dnes udělá radost.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Občas jsou životní cesty nevyzpytatelné. A i ty vaše dnes budou. Mnoho dnešních událostí vám nebude dávat vůbec smysl. Ale vydržte. Ukáže se to až časem. V galerii najdete, co vás dnes může rozčílit.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Panny by si měly ve středu dát pozor na konflikty s přáteli. Zdá se, že si na někoho neudělaly čas v době, kdy to opravdu potřeboval. Teď by se vám to mohlo vrátit jako bumerang. V galerii najdete středeční tip.

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Váhy dnes budou překvapeny, kolik radosti jim přijde do cesty. Neotáčejte se zpět. Věci, které vás čekají, jsou mnohem lepší. V galerii najdete, na co se dnes můžete těšit.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Dejte si pozor na množství úkolů, které přijímáte. Mohlo by to skončit tak, že některé z nich vůbec nedokončíte a způsobí vám to pěkné problémy. V galerii najdete, co vám dnes udělá opravdu radost.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Na své okolí dnes budete působit sebevědomě a odhodlaně. To vám může být nápomocno v obchodním jednání, které vás dnes pravděpodobně čeká. V galerii najdete, čeho se dnes vyvarovat.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Pokud máte ve svém životě někoho, kdo vás svou přítomností jen stresuje, zpřetrhejte takové vazby. Život je krátký na to, abyste se tolik trápili. V galerii najdete, čemu se dnes rozhodně vyhnout.

Pokud chcete vědět více, přečtete si týdenní horoskop ➔

Otevřený rozhovor s Anetou Vignerovou o návratu ke Kolečkovi: Je to na dobré cestě, třetí šanci ale nedostane, tvrdí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy