Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Denní horoskop na středu: Vodnáře dostihne špatné rozhodnutí, Ryby budou líné

Horoskop na dnešní den, středu 31. března: Vodnáře dostihne špatné rozhodnutí
Zdroj: Pixabay
Předchozí Další
+ Dalších 8 fotografií
denní horoskop
Středa bude ve znamení karmy - pokud jsme se v minulosti dobře rozhodli, dobré se nám vrátí. Ale i naopak. Pokud jste v minulosti učinili rozhodnutí, o kterém vám už dříve intuice napověděla, že není dobré, dnes se to potvrdí. Podívejte se, co si pro vás hvězdy přichystaly na středu 31. 3. 2021.

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Je zvláštní, že každého nabádáte, aby využíval svou intuici na maximum. Ale jakmile se jedná o vás, jednáte absolutně mimo. Věděli jste už předtím, že to není dobré, a teď se vám to potvrzuje. Podívejte se do galerie, čeho se váš horoskop týká!

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Bez práce nejsou koláče, říkáte? Možná jste poslední dobou trochu zlenivěli a chybí vám potřebná motivace. Zkuste si najít novou aktivitu, která vás nakopne a dodá vám trochu radosti. Co by Rybám pomohlo? Koukněte do galerie!

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Láska je věc, na které se musí pracovat, Berani. Pokud čekáte, že si váš vztah bude žít tak nějak svým životem a bude prosperovat, jste na omylu. Pečujte o něj a dodávejte mu potřebnou vášeň. Jaký je dnešní tip pro Berany, najdete v galerii.

Býk (21. 4. - 21. 5.)

Věřte vesmíru a všem andělům kolem vás, že nad vámi drží ochrannou ruku a vše se děje ve vašem nejlepším zájmu. Ačkoli to teď možná tak nevypadá, zažíváte nepříjemné období. Jak tomu čelit, najdete v galerii.

Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

Pokud chcete zažívat šťastný život, zaměřte se na to, ať jste šťastní, primárně vy sami. Všechno vychází z vás, Blíženci. To, co ke svému rozvoji potřebujete, už uvnitř sebe máte. Podívejte se do galerie na dnešní tip pro vás.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Karta energie hraje dnes pro vás. Dožeňte staré resty a nechte proudit nové. Udělejte ve svém životě místo všemu, co vám dělá radost a těší vás. Pusťte vše staré a nepotřebné. Jak se bude dnes dařit Rakovi ve vztahu, na to se podívejte do galerie.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Nepříjemný kolega vám dnes dá pořádně zabrat. Zkuste se zamyslet nad tím, jestli vás štve skutečně on, nebo ta práce už není pro vás. Každý jednou něco přerosteme a potřebujeme víc, než jsme měli doposud. Tip na dnešní pohodu pro Lvy najdete v galerii.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Slunečné počasí vás nabije energií, jakou jste už dlouho neměli. Využijte ji a vyřešte vše, co už vás dlouho tíží. Opravdu už nastává ta chvíle, kdy byste tomu měli dát nějaký závěr. A co čeká Panny ještě? Koukněte do galerie.

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Pokud děláte svým přátelům neustále psychologa, je samozřejmé, že vás to vyčerpává, a nezbývá pak energie pro vás samotné. Nebojte se občas požádat o pomoc – a hlavně si přiznat, že i vy ji někdy potřebujete. Jak se bude dnes dařit Váhám v práci? Koukněte do galerie!

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Středa vybízí k radikálním rozhodnutím, Štíři. Proto pokud jste dlouho nad něčím váhali, teď už nastává chvíle, kdy je správné se rozhodnout. V partnerských vztazích si však dejte pozor a nerozhodujte nic. Co by se mohlo stát? Podívejte se do galerie.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Jste v poslední době velmi dobrým partnerem svému protějšku – karma, Střelci! Vše bude náležitě odměněno Pozor si dejte jenom na hádky v práci, protože ty by neměly pozitivní výsledek. Co ještě hrozí? Podívejte se do galerie.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Dejte si pozor na nevěru – ať už partnerovu nebo vaši. Jaro svádí k romantickým eskapádám, nemuselo by to však dopadnout dobře. Nakonec byste vyměnili vše, co máte, za tu trošku, co vám chybí. Na co dalšího si dát ještě pozor, najdete v galerii.

Pokud chcete vědět více, přečtete si týdenní horoskop ➔

Měsíční horoskop na březen ➔

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy