Trendy
Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci eXtra na Ukrajině Oktagon 54 Survivor 2024

Denní horoskop na středu: Váhy se dozvědí pravdu, Štíři musí zvolnit

denní horoskop
Zdroj: Extra.cz/ Denisa Zajíčková
+ Dalších 8 fotografií
horoskop

Co můžete čekat pouhý den před úplňkem v Blížencích? Podívejte se, jak vás ovlivní blížící se plná Luna právě ve středu 7. 12. 2022. Toužit budeme hlavně po úspěchu, zároveň ale i po klidu v rodině. Najít balanc tak nebude samozřejmé ani jednoduché.

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Během středy už na vás může působit úplněk, který vám možná bere trochu energie. Nebojte se ale poslechnout své tělo a trochu si odpočinout. Nic vám neuteče, ačkoli si často myslíte, že nemáte čas. V galerii najdete váš tip.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Uvidíte, že se kolem vás vše uklidní. Máte za sebou náročné chvíle, které vás určitým způsobem formovaly, teď je čas z nich vytěžit vše, co můžete. Nebojte se riskovat, hvězdy vám přejí. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Je na čase si vést diář, abyste na nic nezapomněli. Pokud jim zrovna nefandíte, pomůže vám klidně obyčejný poznámkový blok, kam si zapíšete vše, co ten den potřebujete udělat, a úkoly si budete po splnění odškrtávat. V galerii najdete, co vás potěší.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Občas musíte přijmout situaci, která se kolem vás děje, aniž byste analyzovali, zda je to vůči vám fér či nikoli. Dělejte vše tak, abyste měli čisté svědomí, a výsledky se ukážou. V galerii najdete, co dalšího pro vás hvězdy připravily.Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Dnes dostanete zajímavé pozvání, které vás rozhodně nenechá chladnými! Běžte do toho, ať už vám ostatní radí cokoli. Už brzy se totiž stane něco, co bude doslova splněným snem. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Dostanete už brzy to, oč jste vesmír žádali velmi dlouho. Užívejte si vše nové, co vás čeká, a nepřemýšlejte, co vše by se mohlo pokazit. Některé věci si zkrátka zaslouží vaši pozornost, a ty další nikoli. V galerii najdete váš tip.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Dovolte si cítit, co už jste dlouho necítili. Vyjádřete lásku svému partnerovi a ukažte mu, za co si ho vážíte. Někdy je dobře, když řeknete nahlas to, co vám připadá samozřejmé. V galerii najdete, na co si dát pozor.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Nenechte se rozhodit, když s vámi někdo nebude souhlasit. Občas až příliš přemýšlíme nad tím, co si o našem počínání myslí druzí, aniž bychom k tomu měli reálně důvod. V galerii najdete, co vám udělá radost.Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Přichází skvělý čas! Dozvíte se tajemství, které vám toho mnoho řekne o vás samých, zároveň konečně vyřešíte starosti, které vám dlouho připaday jako největší zkáza světa. V galerii najdete, co dalšího pro vás hvězdy mají.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Nakládáte si toho na sebe až příliš, proto musíte trochu zvolnit. Pokud to neuděláte vy, vaše tělo by brzy mohlo vyhlásit stávku, která se vám do nabitého programu určitě hodit nebude. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Zkuste se zamyslet, čím teď můžete podpořit svou duševní pohodu. Ať už to bude krátký výlet do neznáma nebo jen četba oblíbené knihy, je na ni ten správný čas. V galerii najdete, na co se zaměřit.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Úsměv je to, co byste dnes měli rozdávat – a ještě vás to nic nebude stát. Pokud se budete vy sami cítit šťastní a budete dělat to, co vám dělá radost, promítne se to do dalších vašich činností. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.

Pokud chcete vědět víc, přečtěte si týdenní horoskop ➔

Natálka Jirásková se definitivně odstřihla od rodičů. Nepotřebuje mou finanční podporu, vydělá si sama, pochlubila se Kubelková

Související články

Další články

Nejnovější kauzy