Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Jaromír Soukup Festival Karlovy Vary 2022

Denní horoskop na středu: Váhy mohou litovat promarněného času, Štíři překvapí

žena, móda, portrét
Zdroj: Pixabay
+ Dalších 8 fotografií
denní horoskop

Co si pro vás hvězdy připravily na středu 18. května 2022? Podívejte se, kdo bude v práci za hvězdu a kdo bude muset doma vydiskutovat kompromis, aby urovnal dusnou atmosféru. Co čeká právě vás?

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Ve středu vás čekají samé dobré zprávy! Užijte si tento den s radostí a uvidíte, že se konečně život obrací správným směrem. Každý by vám mohl závidět! V galerii najdete, co dalšího vás čeká.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Dejte si pozor na lež. Ať už se vás někdo snaží obelstít, nebo se chystáte někomu zalhat vy, brzy by se to provalilo a zničilo by to celou vaši pověst. V galerii najdete, co dalšího si pro vás hvězdy připravily.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Mluvte na rovinu, ačkoliv se to někomu nemusí líbit. Často raději couvnete, než abyste přiznali, co si doopravdy myslíte. Každý vás nebude mít rád. Tak to prostě je. V galerii najdete váš tip.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Svou práci zvládáte na jedničku, je tak čas na zábavu! Udělejte si chvíli volna a věnujte se tomu, co vám dělá opravdu radost. Už dlouho jste dávali priority do své kariéry. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Lépe pečujte o váš partnerský vztah. Záleží jen na vás, co si mezi sebou s partnerem vytvoříte a jak vaši lásku uchopíte. Dejte jí ale více pozornosti než doposud. V galerii najdete, co vás potěší.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Od srdce se zasmějte! Vyjděte si ven s těmi, kteří vám jsou příjemní a nemusíte si před nimi dávat pozor na pusu. Jen s takovými lidmi se uvolníte a užijete si báječný večer. V galerii najdete, co vám udělá radost.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Je jedno, kolikrát jste se o to pokusili a nevyšlo to. Zkuste to znovu. Právě teď jste kousek od svého cíle, který naplníte jen tehdy, pokud své snažení nevzdáte. V galerii najdete, na co se zaměřit.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Jednejte rychle, ale hlavně intuitivně. Pokud si budete stále dokola rozmýšlet své kroky, brzy zjistíte, že jste se dostali na cestu, na které jste být určitě nechtěli. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Čas letí jako voda, pokud si ho necháte utéct mezi prsty, brzy budete litovat. Užívejte si každou minutu, kterou máte k dispozici, abyste měli jednou na co vzpomínat. V galerii najdete, na co si dát pozor.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Dnes můžete druhé opravdu překvapit! Neváhejte se projevit ve své plné síle, druzí rádi uvidí vaši přirozenost. V práci budete za hvězdu, pokud vám někdo svěří důležitý úkol, berte ho všemi deseti. V galerii najdete váš tip.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

V práci vás čeká důležité rozhodnutí. Pokud teď seberete veškerou odvahu a půjdete do toho, stoprocentně nebudete později litovat. Přinese vám to nejen prestiž, ale i finanční profit. V galerii najdete, co vás potěší.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Pokud máte s partnerem jiné názory na vedení domácnosti či výchovu dětí, zkuste to pořádně vydiskutovat. Pokud budete dostatečně vědomí, můžete si z názoru druhého něco vzít. V galerii najdete, na co se zaměřit.

Sandra Nováková řekla své ANO na netradičním místě

Související články

Další články

Nejnovější kauzy