Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

Denní horoskop na středu: Váhy by neměly pít alkohol, Býky čeká konflikt

Vyhýbejte se hádkám a konfliktům.
Zdroj: profimedia
+ Dalších 8 fotografií
denní horoskop

Ve středu 21. 4. 2021 si dejme pozor na hádky! Prostor bude pro mnohá uvědomění a touhy. Podívejte se, co si hvězdy pro jednotlivá znamení zvěrokruhu připravily a co vás tento den zkrátka nemine. 

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Dovolte si velký růst a přestaňte tolik tlačit na věc. Pokud u sebe držíte vše, co si přejete, jak to chcete hvězdám vyslat, aby vám k tomu pomohly? Zkuste být chvíli tady a teď a budovat vše, co chcete. V galerii najdete dnešní tip.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Pracujte na svém přístupu k financím. Pokud v sobě nesete přesvědčení, že bohatí lidé jsou špatní, že vy byste vlastně ty peníze ani nechtěli, ani nepotřebovali? Akorát si v sobě blokujete cestu, kterou byste k hojnosti došli. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Nepřestaňte toužit po tom, co si volá vaše srdce. Nemusíte si říkat, že si vše dovolíte až na důchod. Investujte do sebe a vše se vám vrátí. V partnerském vztahu si dejte pozor na hádku! V galerii najdete, co dalšího vás dnes čeká.

Býk (21. 4. - 21. 5.)

Pozor na konflikt v rodině, mohlo by vás to stát klidnou hlavu. Někdo vám bude křivdit a horko těžko to vyvrátíte. V pracovních vztazích se blýská na lepší časy, mohlo by k vám přijít povýšení, ve které jste už ani nedoufali. Dnešní tip najdete v galerii.

Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

Dopřejte si dnes dostatek odpočinku a nepřehánějte to s alkoholem! Ráno na druhý den byste hořce litovali. Hvězdy vám přejí v urovnání dlouhodobých sporů, které vás tížily. V galerii najdete, čeho se dnes vyvarovat.


Rak (22. 6. - 22. 7.)

Otevřete hlavu novým nápadům! Dnešek bude stát vážně za to. Pokud máte v hlavě cokoliv, po čem už dlouho toužíte a báli jste se to uskutečnit, teď je ta správná příležitost. V galerii najdete, na co dalšího se můžete dnes těšit.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Vypadá to, že vás partner dnes pořádně naštve, pozor! Nejlepší bude, když na to vůbec nebudete reagovat. Pokud mu to pořádně vytmavíte, akorát vše zhoršíte a několik dní budete mít tichou domácnost. Středeční tip najdete v galerii.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Už v polovině týdne budete vyčerpaní, jako byste uběhli olympiádu. Vinu na tom má kvalita spánku, kterou momentálně neuvěřitelně zanedbáváte. Projevuje se to na vaší celkové vitalitě. V galerii najdete, co dalšího vás dnes čeká.

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Hvězdy doporučují se obloukem vyhnout alkoholu! Poslední dobou máte tendence popíjet skleničku čím dál častěji, což vám akorát druhý den snižuje energii, kterou byste mohli věnovat úplně jinam. Podívejte se do galerie, čeho dalšího se vyvarovat.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Chyťte šanci za pačesy, vy na to máte! Pokud už dlouho přemýšlíte o tom, že byste rozjeli vlastní byznys nebo do svého života pustili zásadní změnu, je ta správná chvíle. V galerii najdete, co vám k tomu může pomoci.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Váš růst se v posledních dnech zpomalil, může za to vaše pohodlnost. Vždy, když něco dokážete, tak se pak zbrzdíte a jen tak prostě jste. Nezapomínejte, že vás čeká ještě spoustu důležitých úkolů. Na co si dát dnes pozor? Najdete v galerii.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Občas zapomínáte, že na tom světě nejste jen vy, ale i ostatní vás potřebují. Dnes tu zkrátka zkuste být více pro svoji rodinu, přátele i partnera. Bude to příjemná změna pro všechny. V galerii najdete, co dalšího vás dnes čeká.

Souboj liliputů na Clash of the Stars: Malej Zmijozel hubne, Obr mluví o tiché vodě

Související články

Další články

Nejnovější kauzy