Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Denní horoskop na středu: Střelcům bouchnou nervy, Kozorohy čeká nepříjemná pravda

Horoskop na dnešní den středu 30. června: Střelcům bouchnou nervy
Zdroj: Pixabay
+ Dalších 8 fotografií
denní horoskop

Dnes nás čeká poslední červnový den. Přechod k bezstarostnému létu ve znameních však vzbuzuje neklid a potřebu hádek. Už víte, co dnes čeká právě vás?

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

V práci se vám bude skutečně dařit. Dokonce se vyřeší i všechny vaše finanční problémy, které vás v posledních dnech sužovaly. V galerii najdete, co vás dnes potěší.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Neozývejte se bývalým partnerům! Dopadne to tragicky. věřte hvězdám. Možná jste osamělí, ale staré cesty nevedou na nová místa. V galerii najdete dnešní tip.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Někdo, kdo vám připadal na hony vzdálený, se ukáže jako vaše spřízněná duše. Buďte otevření tomu, co vám život nabízí. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.

Býk (21. 4. - 21. 5.)

Láska, sex a pořádná erotika! Tak by se dala popsat vaše středa. Pořádně se odvažte a ukažte partnerovi, co se ve vás skrývá. V galerii najdete, na co si dát pozor.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

V práci na vás spadne velký úkol, což se vám vůbec nebude líbit. Pokud ho však zvládnete, mohlo by to pomoci vašemu povýšení. V galerii najdete, co dalšího vás dnes čeká.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Raci, pokud vás čeká jakákoliv zkouška, bezmezně si věřte. Jen pokud nedáte šanci neúspěchu, tak ukážete, co ve vás je. V galerii najdete, co vám dnes udělá radost.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

U vás už konečně svítá na lepší časy! Starosti minulých dní jsou zažehnány a je dobře. Dnes vás čeká opravdu krásný den. V galerii najdete, co vás může naopak rozčílit.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Vaše arogance by vás dnes mohla stát práci, pozor na to. Občas si o sobě myslíte mnohem víc, než byste měli. Vždyť vy sami víte. V galerii najdete, na co se dnes těšit.

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Váhy dnes zastihne pocit zoufalství z vlastního života. Úplně ztratíte směr. Nezapomeňte, že i tohle je jen období! V galerii najdete, co dalšího si pro vás hvězdy připravily.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Všichni kolem vás jsou u moře a vy v kanceláři? Zkuste taky popřemýšlet, kde byste si letos mohli odpočinout od náročného roku. V galerii najdete, čeho se dnes vyvarovat.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Vám zase ruply nervy, že? Občas máte velký problém s tím, abyste viděli i za roh. Lidé kolem vás tu ale nebudou věčně. Chovejte se k nim lépe. V galerii najdete, na co si dát pozor.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Někdo vám vmetl pravdu přímo do očí, což se vám, samozřejmě, nelíbí. Zamyslete se však nad tím, jestli v tom přeci není něco, co byste si z toho měli vzít. Středeční tip najdete v galerii.

Smutný pohled na Martina Kociána. Tohle s ním udělalo dvacet let na drogách

Související články

Další články

Nejnovější kauzy