Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Denní horoskop na středu: Střelci zatouží po kolegovi z práce, Kozorozi projeví své city

Úplněk může totálně rozházet mezilidské vztahy.
Zdroj: pixabay.com
+ Dalších 8 fotografií
denní horoskop

Podívejte se, co si hvězdy připravily pro jednotlivá znamení zvěrokruhu na středu 20. 10. 2021! Kromě magických dat, která nás nyní čekají, nastává i úplněk ve znamení Berana. Pokud jste na dnešek měli neklidné spaní, už znáte důvod. 

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Zkuste přemýšlet více nad tím, co si ve svém životě udržet chcete a co nikoliv. Věci kolem vás se rychle mění a vám přijde, že je nestíháte vstřebávat. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Věřte sami sobě, že i tuhle situaci zvládnete. Dnes se budete obávat zejména financí, kterých máte nedostatek. Čím víc na něj myslíte, tím více se prohlubuje. V galerii najdete, co vám pomůže.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Měli byste popřemýšlet o svém životním stylu. Klidně si najděte poradce, který vám ukáže zase jiný pohled. Pokud se ve společnosti svých přátel necítíte dobře, dovolte si je nenavštěvovat. V galerii najdete váš tip.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Potřebujete si udělat pořádek ve svých pracovních povinnostech. Neváhejte si pořídit ještě před koncem roku nový diář a urovnat si veškeré své záležitosti. V galerii najdete, na co si dát pozor.Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Bude se vás dnes držet opravdu dobrá nálada, navzdory podvečernímu úplňku. Ať vás ani nenapadne před spaním truchlit nad rozpadlým vztahem. Posuňte se v životě dál. V galerii najdete, co vám udělá radost.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Situace v zaměstnání vás donutí se poohlížet po nové práci. Neváhejte hledat i ve vodách, které by vás dříve nenapadly. Možná právě tam zjistíte, kolik dobrého je kolem vás. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Možná vám už dochází síly, teď to však ještě nesmíte vzdát! Jste na nejlepší cestě dosáhnout velkých úspěchů. Kdo vlastně řekl, že to bude snadné? V galerii najdete, co dalšího si pro vás hvězdy připravily.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Nebojte se své srdce otevřít nové osobě, překvapí vás, jak budete šťastní. Jedno zklamání nepředurčuje, že to bude špatné po celý život. V galerii najdete, na co si dát pozor.Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Pokud si budete vizualizovat finanční hojnost opakovaně, věřte, že k vám brzy přijde. Snad už ale víte, že ne vše vždy přichází v podobách, ve kterých to očekáváte. V galerii najdete, co dalšího si pro vás hvězdy připravily.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Zřejmě se budete muset naučit být trpěliví a vše nepůjde hned. Naučte se nepřekračovat hranice jen proto, že neumíte tolerovat postupný vývoj. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Není všechno zlato, co se třpytí. Pokud vás zaujme kolega v práci a ohrozíte kvůli tomu svůj partnerský vztah, budete hořce litovat. V galerii najdete, co dalšího si pro vás hvězdy připravily.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

V lásce vám dnes hvězdy přejí. Nebojte se být odvážní a oslovte svůj objekt zájmu, který se vám dlouhodobě líbí. V přátelství pozor na konflikt! V galerii najdete, na co si dát pozor.

Pokud chcete vědět více, přečtěte si týdenní horoskop ➔

Související články

Další články