Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

Denní horoskop na středu: Střelce čeká důležitý úkol v práci, Raka zradí řeč těla

Horoskop na dnešní den středu 5. 5. 2021: Raka zradí řeč těla
Zdroj: pixabay
+ Dalších 8 fotografií
denní horoskop

Pojďte se s námi podívat, co čeká jednotlivá znamení zvěrokruhu ve středu s magickým datem 5. 5. 2021. Nesnáze nás čekají hlavně v pracovních vztazích, některá znamení potom zradí řeč těla. Víte, co si hvězdy přichystaly právě pro vás?

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Vydejte ze sebe dnes maximum, čeká vás úspěšný den! Vyřešíte mnoho zdánlivě složitých úkolů a budete za hvězdu ve všem, do čeho se pustíte. Hvězdy vám přejí! V galerii najdete, co dalšího vás dnes čeká.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Vžijte se dnes do pocitů člověka, se kterým přijdete do konfliktu, a snažte se ho pochopit. Cítíte možné zpochybnění, obvinění a útok na svou osobu. Nebude to však tak černobílé. V galerii najdete tip na dnešní večer!

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Pro nalezení správného řešení musíte znát příčiny. Příčiny vašich problémů, kterým se momentálně neumíte postavit. Pamatujte, že minulost nezměníte, ale právě budoucnost máte ve svých rukách. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.

Býk (21. 4. - 21. 5.)

Odlišné situace vyžadují vaše odlišné reakce. Nemůžete si zachovat tvář, a přitom nereagovat na to, co se kolem vás dnes bude dít. Vytrvejte ve svém stanovisku a nenechte si od nikoho do věcí mluvit. V galerii najdete tip na dnešek.

Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

Vydejte se dnes cestou srdce a na chvíli vypněte rozum. Potřebujete získat svůj balanc zpátky, postavit se sami za sebe a pořádně bojovat! Už brzy bude lépe, až vás překvapí, jak dobře vše půjde. V galerii najdete, na co si dát pozor.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Vaše řeč těla prozradí, že dnes něco nemyslíte tak úplně upřímně. Může se jednat o stanovisko k věci v rodině, případně v práci. Nebojte se vyjádřit svůj názor, hlavu vás to stát nebude, a naopak vás to posune dál. V galerii najdete středeční tip!

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Dnes máte velkou šanci, abyste vyřešili všechny své spory a nastolili podmínky pro dlouhodobou spokojenost! Může jít však o velmi závažnou věc, jako je rozpad vztahu nebo změna práce. Ze začátku to tak příjemné nebude. V galerii najdete, na co si dát pozor.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Vyskytne se toho kolem vás tolik najednou, že nebudete vědět, kde vám hlava stojí. Máte přirozenou touhu o vše se zajímat a hledáte ty odpovědi, které vám momentálně schází. Nenajdete je však tam, kde se rozhlížíte. V galerii najdete, na co se dnes těšit.

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Budete se dnes cítit absolutně vyhořelí, energie bude na bodu mrazu a dotáhnout úkoly bude pro vás nadlidský úkol. Dbejte více na své zdraví, odpočiňte si, běžte brzy spát. Nejpřísnější šéf jste sám sobě. V galerii najdete, na co si dát pozor.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Dnešek nebude takový, jaký byste si ho představovali. Místo toho, aby se vše vyřešilo, v což jste doufali, se to rozsype ještě víc. Bude to však jen váš prvotní dojem, nakonec se vše v dobré obrátí. V galerii najdete, jak si dnes bude stát vaše energie.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Připravte se dnes pečlivě na složité obchodní jednání, které vás může v práci překvapit. Nebojte se vymyslet celou strategii, kterou oslníte nejen své kolegy, ale hlavně svého nadřízeného. A to se velmi vyplatí! V galerii najdete, na co dalšího se dnes těšit.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

To, jak tvrdě jste v posledních dnech dřeli na svých dnech, se začne konečně vyplácet! Půjde především o možné povýšení v práci. Pozor si dejte na náhlá vzplanutí, která by vám mohla leda tak podpálit pod nohama. V galerii najdete, co dalšího vás dnes čeká!

Souboj liliputů na Clash of the Stars: Malej Zmijozel hubne, Obr mluví o tiché vodě

Související články

Další články

Nejnovější kauzy