Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Denní horoskop na středu: Štírům hrozí obrovský konflikt, Střelcův protějšek bude lákat nevěra

Naštvaná žena a domov.
Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 8 fotografií
denní horoskop

Podívejte se, co hvězdy přichystaly pro jednotlivá znamení zvěrokruhu na středu 27. 10. 2021! Kdo si špatně určí priority a pro které znamení je dnešek naprosto zásadní?

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Zkuste být trochu zodpovědnější a pečlivě si rozvrhněte svou práci. V poslední době žijete spíš v absolutním chaosu. To vám nedělá dobře ani na duši. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.


Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Potřebujete si uvědomit, co ve svém životě vlastně chcete, o co stojíte? Nemůžete žádat vesmír, když nevíte, co od něj čekáte. Nejasná přání nebudou nikdy vyslyšena. V galerii najdete, co vás dnes potěší.


Beran (21. 3. - 20. 4.)

Otočte svou víru zpátky k vyššímu dobru, poslední dobou nevěříte až příliš. Sami jste toho dokázali už tolik, proč znovu pochybujete? V partnerském vztahu se vám konečně daří. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.


Býk (21. 4. – 21. 5.)

Dnešek pro vás žádný velký přínos znamenat nebude. Naopak se budete těšit, až večer ulehnete zpátky do postele. Vinu na tom může mít i změna počasí. V galerii najdete, na co si dát pozor.Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Netrapte se tím, co už je dávno pryč, a soustřeďte se na budoucnost. Pokud budete dostatečně vnímat znamení vesmíru, dnes vám mohou velmi napovědět. V galerii najdete, co vám dnes udělá radost.


Rak (22. 6. - 22. 7.)

Karma vám dnes spolehlivě vrátí, co jste dříve udělali druhému. Pokud pro vás nebyl někdo dostatečně dobrý, snadno byste se mohli dostat do stejné situace. A hned uvidíte věci úplně jinak. V galerii najdete dnešní tip.


Lev (23. 7. - 22. 8.)

Lvům dnes hvězdy přejí v přátelství. Pokud se chystáte napravit dlouhodobý spor, dnes se vám to podaří. Nebojte se dnes být odvážní a troufnout si na věci, které by vás dříve nenapadly. V galerii najdete, na co si dát pozor.


Panna (23. 8. - 22. 9.)

Zřejmě už si vcelku dostatečně uvědomujete, kolik jste si toho naložili, a přemýšlíte, zda to vůbec zvládnete. Neklesejte na mysli, vesmír pro vás má velké překvapení, které vám skutečně pomůže. V galerii najdete tip na středu.Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Zkuste se trochu uklidnit, vaše děti jsou také lidé. Neznamená to, že jejich rozdílný názor musí být hned špatný. Občas vám unikají souvislosti. Pomozte jim v jejich cestě. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.


Štír (24. 10. - 22. 11.)

Vaše výčitky směřované na partnera dnes vážně nepadnou na úrodnou půdu. Zkuste si nejdříve zamést před svým prahem, uděláte mnohem lépe, Štíři. Jinak vám hrozí obrovský konflikt. V galerii najdete, na co se dnes zaměřit.


Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Udělejte z partnera svou prioritu. Dnes byste mu měli věnovat svůj čas, kterého už takhle nemáte nazbyt. Váš sexuální život je momentálně úplně na nule. Pozor, aby váš partner nehledal jinde. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.


Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Dnešek přeje úklidu domácnosti! Zkuste odejít z práce dříve a prodloužit si tak volno, které vás čeká. Pokud si doma vyčistíte prostor od nepotřebných věcí, uleví se vám. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.


Pokud chcete vědět více, přečtěte si týdenní horoskop ➔

Související články

Další články