Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Denní horoskop na středu: Ryby zatouží po lásce, Berany čeká hádka s partnerem

podzimní žena, podzim
Zdroj:
+ Dalších 8 fotografií
denní horoskop

Se změnou Slunce ve Střelce se v mnoha znameních zvěrokruhu odehrává doslova emoční bouře. Podívejte se, co hvězdy přichystaly na středu 24. 11. 2021 právě pro vás.

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Ve středu se nenechte nalákat na něco, co je vám proti srsti. Ačkoli si teď myslíte, že je vše ztraceno, opak je pravdou. Tuhle změnu jste přece cítili už déle. V galerii najdete, co dalšího vás dnes čeká.


Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Pokud toužíte po lásce, měli byste být ochotní pro to něco udělat. Nic k vám nepřijde samo, bojujte o to. Teď je ten správný čas. V galerii najdete, co dalšího pro vás hvězdy připravily.


Beran (21. 3. - 20. 4.)

Hádka s partnerem bude dnes nevyhnutelná, emocí máte v sobě až příliš. Zkuste si však osvojit techniky řešení konfliktu a nechodit do boje hned s cílem porazit druhou stranu. Výsledkem má být kompromis. V galerii najdete tip na středu.


Býk (21. 4. – 21. 5.)

Pokud nebudete upřímní sami k sobě, hojnost do vašeho života nemá kudy vstoupit. Toužíte po něčem, co je tak abstraktní, že ani vy sami vlastně nevíte, co by to mělo být. V galerii najdete, co vám pomůže.Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Blížící se adventní čas je pro vás otázkou stresu a shonu. Zkuste to tento rok jinak a užívejte si svou rodinu, atmosféru i vše okolo. Záleží jen na vás, jaké si to uděláte. V galerii najdete, co vás potěší.


Rak (22. 6. - 22. 7.)

Toužíte po uznání okolí, ale k čemu vlastně? Buďte spokojení sami se sebou a dělejte věci pro sebe. Není nic, co by se vám dnes nepodařilo, takže toho patřičně využijte. V galerii najdete, na co si dát naopak pozor.


Lev (23. 7. - 22. 8.)

Dnes nebudete mít štěstí na příjemné lidi. Zkuste popřemýšlet, jaké možnosti vám dává současná situace a co můžete sami pro sebe udělat. Věřte, že vymyslíte skvělou věc! V galerii najdete, co dalšího vás čeká.


Panna (23. 8. - 22. 9.)

Věc, o kterou se dlouhodobě snažíte, k vám konečně přichází. Buďte otevřeni afirmacím a pracujte na svých myšlenkách. Tentokrát se vám to opravdu vyplatí. V galerii najdete, na co si dát pozor.Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Věnujte větší pozornost své práci než volnočasovým aktivitám. Potřebujete si udělat pořádek v tom, o co opravdu stojíte a co vám v životě jen zabírá zbytečný čas. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.


Štír (24. 10. - 22. 11.)

Zkuste chvíli myslet na to, že vše dobře dopadne. A nakonec uvidíte, že tomu tak skutečně bude. Dbejte dnes také na svou stravu a neodbývejte se fast foody. V galerii najdete, co vás potěší.


Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Partner vás dnes opravdu překvapí! Už jste ani nedoufali, že by se to vše vyřešilo. Tentokrát jste házeli flintu do žita příliš brzy, zjistíte, že umíte najít kompromis. V galerii najdete váš tip na středu.


Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Užívejte si všední maličkosti, vytváříte sami na sebe velký tlak. Změna znamení vám způsobuje vnitřní neklid, který se projeví do partnerského soužití. Dnes si tu hádku zkuste ušetřit. V galerii najdete, co vám udělá radost.


Pokud chcete vědět více, přečtěte si týdenní horoskop ➔

Související články

Další články