Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Denní horoskop na středu: Ryby překvapí trable v lásce, Blížence čeká pracovní změna

Horoskop na dnešní den středu 22. září: Ryby překvapí trable v lásce
Zdroj: twitter
+ Dalších 8 fotografií
denní horoskop

V dnešním horoskopu na středu 22. 9. 2021 se dozvíte, co vás dnes čeká a nemine! Nezapomínejte, že na nás nejen působí ještě dozvuky včerejšího úplňku, ale dnes se k tomu přidá i síla podzimní rovnodennosti.

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Udělejte si středu více odpočinkovou, v posledních dnech pracujete od rána do večera. Ze zkušenosti už byste měli vědět, co se s vaším tělem děje pod silným stresem. V galerii najdete radu pro dnešek.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Láska může být někdy složitá, a ta vaše dnes skutečně bude. Vypadá to, že se s partnerem neshodnete na tom, jak má fungovat vaše domácnost, a dnes to přinese konflikt. V galerii najdete dnešní tip.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Pokud budete jednat v práci upřímně a na rovinu, vše vyřešíte. Pokud se svou chybu budete snažit zamést pod koberec, ve zlém se vám to vrátí. V galerii najdete, čeho se dnes vyvarovat.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Nezadaným Býkům hvězdy přejí! Pokud už dlouho pokukujete po šarmantním kolegovi, dnes by se vaše snažení mohlo vyplatit. Buďte připraveni na dobrodružství! V galerii najdete, co vám dnes udělá radost.Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Očekávejte změnu v pracovní sféře. Pokud už dlouho koukáte po nové práci, dnes by se vám mohlo poštěstit. V partnerském vztahu najdete vytouženou harmonii. V galerii najdete, na co si dát pozor.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Vesmír vám dnes poskytne úžasnou příležitost, jak si splnit své sny. Mějte oči otevřené a uvidíte cestu, která vás tam dovede. Musíte mít však odvahu riskovat. V galerii najdete, co dalšího si pro vás hvězdy připravily.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Neustále se stresujete s tím, co vše by se mohlo pokazit, a máte pocit, že se nic nedaří. Víte vy však vůbec, co vlastně chcete? Jak chcete požádat vesmír, když nevíte o co? V galerii najdete, co dalšího vás čeká.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Je na vás v práci kladen velký tlak. Dnes toho na vás už bude moc a utečete domů, jak jen to půjde. Nezapomínejte na odpočinek. Plní energie vše zvládnete mnohem lépe. V galerii najdete, co vás dnes potěší.Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Věnujte více péče sami sobě. Dejte si horkou vanu s mořskou solí, k tomu skleničku něčeho dobrého. Nestresujte se věcmi, které se ještě nestaly a pravděpodobně ani nestanou. V galerii najdete, co vám udělá radost.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Pozor na nevěru! Už zase přicházejí vaše tradiční nápady, kdy vám partner není dost dobrý. Už několikrát se vám to vymstilo, dopřejte si klidný podzim. Alespoň letošní. V galerii najdete, na co si dát pozor.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Měli byste přemýšlet nad změnou bydlení. Malý prostor vám může narušovat i pohodu v partnerském vztahu, zejména pokud několikrát v týdnu pracujete z domova. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Nesnažte se přátelit s někým, kdo dává najevo, že o to nestojí. Nemá cenu držet si v životě lidi, kterým na vás nezáleží. Víte to, jen si to neumíte zatím připustit. V galerii najdete, na co se dnes zaměřit.

Pokud chcete vědět více, přečtěte si týdenní horoskop ➔

Související články

Další články