Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Denní horoskop na středu: Ryby dostihne karma, Lvi o sobě budou pochybovat

Zdroj: Unsplash
+ Dalších 8 fotografií
denní horoskop

Nenechte si utéct horoskop na středu 15. 9. 2021! Najdete v něm, koho čeká úspěch v práci a kdo naopak rozezlí své kolegy. Co čeká právě vás?

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Vězte, že jste v bezpečí a ve vašem životě je vše v pořádku. Tím, že si pouštíte do hlavy negativní myšlenky, si pouze škodíte. Vítejte každý nový den a zaměřte se na štěstí. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.


Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Stokrát opakovaná lež se stává pravdou. Pečlivě si rozmyslete, jak s lidmi kolem sebe jednáte. Karma vám to vrátí jako bumerang a budete hořce litovat. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.


Beran (21. 3. - 20. 4.)

Čeká vás úspěšný den. V práci toho využijte a odevzdejte své úkoly nadřízenému. Partner vás dnes potěší dárkem, který jste si dlouho přáli. Máte se na co těšit! V galerii najdete tip na středu.


Býk (21. 4. – 21. 5.)

Máte energii vše zvládnout, a to je jedině dobře! Věřte si, že tentokrát vše dopadne dobře. V práci si dejte pozor na konflikt s kolegy. V galerii najdete, co dalšího si pro vás hvězdy připravily.Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Pro vás bude dnešek trochu komplikovaný. Jste emočně nestabilní a zanecháváte po sobě pěknou paseku. Nečiňte dnes žádné vážné rozhodnutí. Lepší bude pár dní počkat. V galerii najdete, na co si dát pozor.


Rak (22. 6. - 22. 7.)

V pracovní sféře to máte teď opravdu těžké. Ačkoli víte, že jste na správné cestě, nikdy vás nenapadlo, jak těžká ta cesta skutečně bude. V galerii najdete, co vám v této situaci pomůže.


Lev (23. 7. - 22. 8.)

Začínáte o sobě trochu pochybovat, což vám vesmír vrátí dvojnásobně. Nezapomeňte, že myšlenky jsou jako magnet. Na co myslíte, to si do života přitahujete. V galerii najdete, co vás potěší.


Panna (23. 8. - 22. 9.)

Ačkoli dnes už opravdu nic nezvládáte a potřebujete volno, vašemu nadřízenému to bude jedno. Práci vám ještě přidá a vám už půjde hlava kolem. Zatněte zuby a nehádejte se. V galerii najdete tip, jak situaci zvládnout.Váhy (23. 9. - 23. 10.)

V lásce se začíná blýskat na lepší časy. Chybí vám intimita a blízkost druhého. Snad už jste si uvědomili, kudy cesta nevede, a vezmete to tentokrát za lepší konec. V galerii najdete, co vám udělá radost.


Štír (24. 10. - 22. 11.)

Pozor na to, abyste dnes v práci nebyli příliš arogantní. V poslední době se vám daří, získáváte tak na svém sebevědomí. To by vaši kolegové ale nemuseli skousnout. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.


Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Dnes vás ve vztahu s partnerem překvapí nedůvěra. Budete obviněni z nevěry, která může a nemusí být pravda! To víte jen vy. Zpytujte svědomí, jaké dáváte k pochybám důvody, a situaci řešte. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.


Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Dejte prioritu sami sobě. Věnujete se hlavně ostatním a zapomínáte na sebe. Musíte si vyhradit dostatek času i na své koníčky a potřeby. V galerii najdete, co vám udělá radost.


Pokud chcete vědět více, přečtěte si týdenní horoskop ➔

Související články

Další články