Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Denní horoskop na středu: Ryby dají prostor svým emocím, Raci budou lhát

Zdroj: Freepik
+ Dalších 8 fotografií
denní horoskop

Polovina týdne přinese mnoho hlubokých zamyšlení nad budoucností. Podívejte se, kdo se zaměří na svůj osobní rozvoj, kdo vyrazí do společnosti a koho čekají zdravotní problémy. Už víte, co čeká ve středu 28. 7. 2021 právě vás?

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Ve středu pozor v pracovních vztazích, neplníte, co slibujete. Ve vašem životě se může objevit osoba, která vás zaujme a nedá vám spát! V galerii najdete, na co se dnes těšit.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Dejte dnes prostor svým emocím a nebojujte s nimi. Potřebujete se napojit zpět na své pocity a pořádně vnímat, co skutečně očekáváte. Tohle nikam nevede. Dnešní tip najdete v galerii.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Upínáte se na věci, které jsou ve vašem životě opravdu vzdálené, a nežijete dneškem. Zapomínáte si užít celý proces úspěchu. Jednou by vás to mohlo mrzet. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.

Býk (21. 4. - 21. 5.)

Když se zamyslíte nad svou budoucností, co vidíte? Po čem toužíte? Připravte pro sebe tu nejlepší možnou cestu. Život máte jen jeden. V galerii najdete, na co si dnes dát pozor.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Dnes vás budou nudit lidé, kteří své příběhy vyprávějí příliš dlouho. Máte toho moc a na rozhovory bez cíle nemáte náladu ani čas. Buďte však vstřícní. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Buďte asertivní a řešte vše na rovinu. Nemá cenu, abyste někomu něco nalhávali. Ti, kteří vás znají, moc dobře vědí, že tohle není vaše běžné chování. V galerii najdete, co dalšího si pro vás hvězdy připravily.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Respektujte své tělo a dopřejte si tolik spánku, kolik potřebujete. V práci vás čekají náročné dny, budete muset přebrat agendu po kolegovi. V galerii najdete, na co se můžete těšit.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Pokud se budete vyhýbat nepříjemným konverzacím, problém nevyřešíte. V partnerském vztahu by vám to mohlo způsobit dlouhodobé dusno, které jen tak nevyřešíte. V galerii najdete středeční tip.

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Pokud nepřestanete se stížnostmi na život, několikanásobně se vám to vrátí. Nezapomínejte, že vám vesmír vždy vrací, co vysíláte. V galerii najdete, na co se dnes zaměřit.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Zaměřte se na svůj osobní rozvoj. Zkraťte dobu, kterou trávíte na sociálních sítích, a více čtěte. Čerpejte informace v oblasti, ve které byste se chtěli pohybovat. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Neseďte večer doma a vyrazte třeba do kina. Můžete takovou příležitost využít jako pozvání pro osobu, která vám už dlouho nedá spát a láká vás! V galerii najdete, na co si dát pozor.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Pracovně se vám bude velmi dařit! Dnes k vám přichází obrovská šance, kterou byste měli chytnout za pačesy. Hvězdy za vámi stojí jako už dlouho ne. V galerii najdete, co dalšího vás dnes čeká.

Pokud chcete vědět více, přečtete si týdenní horoskop ➔

Související články

Další články