Trendy
Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci eXtra na Ukrajině Oktagon 54 Survivor 2024

Denní horoskop na středu: Rybám přejí hvězdy v lásce, Býci najdou cestu k porozumění

denní horoskopy
Zdroj: Extra.cz/ Denisa Zajíčková
+ Dalších 8 fotografií
denní horoskop

Co si pro vás hvězdy připravily na středu 29. 6. 2022? Kromě toho, co se dozvíte ve svém horoskopu, nezapomeňte myslet na to, že hned zrána nastává novoluní ve znamení Raka. Ovlivní celý den, i ty následující. Přináší velkou citlivost, empatii a také zesiluje intuici. Co čeká právě vás? 

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Uvědomíte si, že jste se dostali do bodu, kdy vaše dosažená finanční odměna přesně odpovídá energii, kterou do svých činností vkládáte. Oslavujte! To jste si přáli celou dobu. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Lásce hvězdy přejí, stejně tak rodinným vztahům. Uvidíte, že není třeba se za něčím hnát, aniž byste brali ohled na druhé. Sobeckost vás daleko neposune, naopak. Vytvářejte vazby. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Soustřeďte se na drobné radosti a nedejte šanci negativním myšlenkám. Každý den najdete, za co být vděční, stejně tak najdete důvod, jak udělat radost druhým. V galerii najdete, na co si dát pozor.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Pokud si dáte čas sami pro sebe, přijdete na to, jakou cestou se vydat. Není nic jednoduššího než během meditace vnímat, jaká poselství k vám přichází, případně nechte zkrátka jen myšlenky proudit. V galerii najdete váš tip.Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Nechte některé věci také na partnerovi, ať se musí snažit. Pokud ze sebe budete stále dělat zachránce každé situace, druzí se naučí, že jejich inciativa není zapotřebí. V galerii najdete, co dalšího pro vás hvězdy mají.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Až dnes uvidíte stejná čísla na hodinkách, přejte si něco! Zesílená energie, kterou přináší novoluní, vám přináší unikátní příležitost, jak dosáhnout svých snů, které se zdály nemožné. V galerii najdete, co vás potěší.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Je skvělý čas na to začít zase pořádně cvičit! Nejenom že vám to umožní shodit ještě během léta nějaké to kilo, ale zároveň vám to vyčistí hlavu a přinese dobré nápady. V galerii najdete, na co se zaměřit.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Mluvte dnes v práci pravdu. Pokud se vás někdo zeptá, zda je kompetentní k určité činnosti, řekněte na rovinu, jak to je. Jedině tak můžete získat respekt ostatních. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Váš vztah upadá do stereotypu, ze kterého za chvíli nebude návratu. Zatočte s tím ještě dřív, než vás to s partnerem rozdělí. Vnímejte, jaké máte příležitosti. V galerii najdete, co vám udělá radost.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Dejte si pozor, ať to tentokrát nepřestřelíte. Není moc příležitostí, kterých byste teď mohli využít. Změňte jen to, co se vám ke změně skutečně nabízí. Ostatní nechte zítřku. V galerii najdete, na co si dát pozor.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Věci se konečně zadaří! Jak v práci, tak v partnerském vztahu se emoce uklidní a budete se moci soustředit na podstatné. Jen pro příště zkuste svůj flegmatismus trochu ukočírovat. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

V lásce máte dnes vše dovoleno! Zabojujte o svého vyvoleného a ukažte, že se nebojíte soupeřů. Ty nejlepší věci často přicházejí neplánovaně a nejsou zadarmo. V galerii najdete váš tip.

Pokud chcete vědět víc, přečtěte si týdenní horoskop ➔

Natálka Jirásková se definitivně odstřihla od rodičů. Nepotřebuje mou finanční podporu, vydělá si sama, pochlubila se Kubelková

Související články

Další články

Nejnovější kauzy