Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Denní horoskop na středu: Raci zkusí on-line seznamku, Střelce čeká velký krok

žena, sexy, horoskop
Zdroj: Pixabay.com
+ Dalších 8 fotografií
denní horoskop

Podívejte se, co hvězdy plánují na polovinu týdne a co vás dnes potěší! Jaký bude váš další listopadový den a co vás ve středu 10. 11. 2021 rozhodně nemine?

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Ve středu budete pociťovat velkou úlevu, zvládnete vyřešit všechny starosti, které vám do teď nedaly spát. Měli byste si uvědomit, jaké štěstí nacházíte ve svém partnerovi. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.


Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Uvědomte si, kolik práce si na sebe nakládáte a zda se příliš nepřetěžujete. Mohli byste to odnést svým zdravím, což je něco, co se vám teď určitě nehodí. Ani nikdy jindy. V galerii najdete váš tip.


Beran (21. 3. - 20. 4.)

Uvědomíte si, že spousta věcí je jen záležitostí psychiky a nastavení vaší mysli. Pokud budete o věcech už dopředu přemýšlet pozitivně, dopadnou vždy nejlépe, jak jen mohou. V galerii najdete, čeho se dnes vyvarovat.


Býk (21. 4. – 21. 5.)

Otevřete se novým možnostem! Pokud máte skvělý nápad, jak posunout váš pracovní projekt ještě výš, nebojte se s ním dnes jít za vaším nadřízeným. Budete mít úspěch. V galerii najdete, co vás dnes potěší.Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Jednejte dnes s lidmi s respektem, ačkoli vám to půjde jen horko těžko. Připravte si jasné argumenty, protože to vypadá, že budete mít štěstí na hlupáky. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.


Rak (22. 6. - 22. 7.)

Pokud jste nezadaní, dnes je vhodným nástrojem on-line seznamka! Budete se až divit, jaký poklad byste tam mohli najít. To, že se mezi nimi najde i pár výstřelků, to nechte stranou. V galerii najdete, co dalšího pro vás hvězdy mají.


Lev (23. 7. - 22. 8.)

Dnes budete zkrátka okouzlující! Připravte se, že vašemu temperamentu dnes nikdo neodolá. Skvěle se vám povede také s partnerem, kterému byste večer mohli předvést doslova postelové rodeo. V galerii najdete tip na středu.


Panna (23. 8. - 22. 9.)

Dejte si dnes opravdu pozor na milostné trojúhelníky, to by se vám mohlo krutě vymstít. Pokud už jste se rozhodli někomu lhát, nepokoušejte štěstí víc, než je nutné. V galerii najdete, na co si dát pozor.Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Máte rádi své jistoty, dnes byste o ně však mohli lehce přijít. Pokud budete svému partnerovi neustále ustupovat, budete překvapení, jak moc se vám to nevyplatí. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.


Štír (24. 10. - 22. 11.)

Přestaňte se neustále bát vážné nemoci a raději pečlivě dodržujte prevenci. Ze strachu, že by mohl lékař něco najít, raději k němu nejdete. To však není řešení. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.


Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Dnes uděláte velký krok ze své komfortní zóny. Samozřejmě že to zpočátku bude nepříjemné. Časem však uvidíte, že to bylo dobré rozhodnutí. V galerii najdete, co vás dnes bude rozčilovat.


Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Nikomu nevysvětlujte svá rozhodnutí. Ti, kteří vás nechtějí pochopit, si to stejně vysvětlit nenechají. A ti, kteří vás mají rádi, vysvětlení nepotřebují. V galerii najdete, co dalšího pro vás dnes hvězdy mají.

Související články

Další články