Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Denní horoskop na středu: Raci pomyslí na děti, Štíři se povezou na vlně úspěchu

Horoskop na dnešní den středa 7. dubna: Raci pomyslí na děti, Štíři se povezou na vlně úspěchu
Zdroj: Unsplash
+ Dalších 8 fotografií
denní horoskop
Přinášíme vám denní horoskop na středu 7. dubna 2021. Podívejte se s námi, koho zachvátí nervozita, kdo se potřebuje postavit sám za sebe a komu dojde energie. Jste zvědaví, co si hvězdy přichystaly pro vaše znamení zvěrokruhu?

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Dlouho jste před sebou neměli tak skvělý den! Nervozita, která vás počátkem týdne zachvátila, je pryč a začíná se vám znovu dařit. Když se něco má prolomit k lepšímu, bývá chvíle před tím nejtěžší. Vytrvejte! Podívejte se do galerie, co vás ve středu ještě čeká.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Ačkoli se teď zrovna nedaří, musíte věřit. A to i ve chvílích, kdy nejde vše podle plánu. Máte našlápnuto správným směrem, tak se nebojte odhodlat a jít. Každému z nás se občas něco nepovede. To ještě neznamená, že to máte vzdát. V galerii najdete středeční tip.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Nezadaným Beranům se prohloubí citové pouto k člověku, u kterého by je to dřív ani nenapadlo. Nebojte se takových citů a dejte jim šanci! Mohlo by vás to mile překvapit. Zadaní Berani by si měli dát pozor na nevěru. V galerii najdete, co dalšího vás dnes čeká.

Býk (21. 4. - 21. 5.)

U vás to vážně vypadá na línou středu. Nic se vám nebude chtít a těžko budete hledat motivaci k čemukoliv. Nevzdávejte se, i váš čas přijde. Mezi přáteli si dejte pozor na konflikty a nevraživost. Nedorozumění by mohla přetrvávat ještě dlouho. Tip na středu najdete v galerii.

Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

Upínáte se na to, co ještě nemáte, místo toho, abyste si vážili přítomného okamžiku. To, že máte vizi, kam směřujete, je jedině dobře. Zapomínáte ale na to, že i cesta může být cíl. Pokud se pořád za něčím ženete, nikdy nebudete spokojení. V galerii najdete, čeho se dnes vyvarovat.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Bezdětným Rakům dnes přistanou myšlenky na děti. Možná cítíte, že už se ve svém životě potřebujete někam posunout a vztah ve dvou už vám nestačí. Vezměte v úvahu, že i když se teď rozhodnete, těhotenství je i dílem přírody a nelze si vše naplánovat do poslední minuty. Podívejte se, co dalšího vás dnes čeká.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Jděte kupředu svým snům a nikdy nepřestaňte věřit, že máte v sobě odvahu k jejich dosažení. Nepochybujte o sobě jen proto, že pokrok ostatních je rychlejší nebo jiný. Máte ve svém životě svoji cestu a tou také půjdete. V galerii najdete, co dalšího vás dnes čeká.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Buď budete čekat, až vám ten vysněný život spadne do klína, nebo se zvednete a začnete se trochu snažit. Spíš to vypadá, že už se vám hvězdy snaží dát za vyučenou, abyste začali konečně normálně fungovat. Bez toho, abyste se snažili, to fakt nepůjde. V galerii najdete, co dalšího vás dnes čeká.

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Vy tak nějak stagnujete, co? Vypadá to, že vám absolutně dochází energie cokoliv řešit, snažit se. Není se čemu divit, máte za sebou náročné období, které vás stálo hodně stresu. Přestaňte sami sebe vidět jako stroj, který nereaguje na vnější okolnosti. Jste taky jen člověk. V galerii najdete středeční tip.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Vaše středa se ponese na vlně úspěchu, ať sáhnete na cokoliv! Nebojte se pouštět do větších věcí a nebraňte se radikálním změnám. Možná vás to překvapí, ale nakonec by to všechno mohlo vést k něčemu opravdu dobrému. V galerii najdete, čeho se dnes vyvarovat.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

V minulých týdnech jste měli nakročeno ke změnám, investicím a změně myšlení a najednou jako by se po tom slehla zem. Najeli jste zpět do svého myšlení a už se vám nechce cokoliv budovat. Je to velká škoda, Střelci, protože potenciál v sobě máte. Bohužel, občas i lenost. Tip na středu najdete v galerii.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Možná by stálo za to, abyste se konečně jednou postavili sami za sebe a vyjádřili svůj názor. Pokud s někým nebudete souhlasit, sotva vás bude mít o to méně rád. A kdyby ano, chcete takové lidi ve svém životě? V galerii najdete, co dalšího vás dnes čeká.

Pokud chcete vědět více, přečtete si týdenní horoskop ➔

Měsíční horoskop na duben ➔

Eva Podzimková o odmítnutí postelových scén: Přijdu si stará, je to trapné, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy