Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Denní horoskop na středu: Panny přehodnotí svůj vztah k financím, Střelci získají velkou odvahu

žena, zima, portrét
Zdroj: Pixabay
+ Dalších 8 fotografií
denní horoskop

Nechte se uprostřed týdne unášet na vlně odvahy, síly a pozitivní energie! Hvězdy znamením zvěrokruhu opravdu přejí, ačkoliv vám to teď může připadat úplně opačně. Co si hvězdy připravily na středu 26. 1. 2022?

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Nebojte se dnes ukázat vaši odvahu a sílu, které máte v posledních dnech skutečně na rozdávání. Dejte si jen pozor, jak zacházíte se svými financemi. Měli byste si vytvořit nějakou rezervu. V galerii najdete váš tip.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Cokoliv si dnes přejete, se vám splní. Buďte však obezřetní, komu svěřujete své nápady. Dnes by se mohl objevit někdo, kdo vám nápad ukradne a úspěchu docílí místo vás. V galerii najdete, na co si dát pozor.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Co se to s vámi dnes děje? Náladu máte na bodu mrazu a jako byste úplně ztratili motivaci. Změňte stereotyp, ve kterém se momentálně pohybujete, a pracujte dál na svých dnech. Vyplatí se vám to. V galerii najdete, co vás potěší.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Buďte milí a vstřícní k těm, kteří dnes budou žádat vaši pomoc. Stejně jako vy toužíte po někom, kdo vám poskytne oporu, někdo kolem vás vidí záchranu ve vás. V galerii najdete, co dalšího si pro vás hvězdy připravily.


Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Práce budete mít až nad hlavu, zvládnete ji však úplně s přehledem. Kolegům budete velkou inspirací. V partnerských vztazích vás žádné zásadní otřesy nečekají, naopak budete zahrnuti láskou. V galerii najdete, co vám udělá radost.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Pokud se na dnešní důležitý úkol v práci nepřipravíte, zbytečně si zaděláte na mnoho problémů. Buďte více zodpovědní. Doma bude vše v naprostém pořádku, nemusíte se bát žádné negativní energie. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Ačkoliv máte možná teď pocit, že už nikdy nebude lépe, věřte, že tento pocit lže. Jste na dobré cestě, abyste vše zvládli tak, jak to umíte jen vy. Objevte v sobě znovu lví sílu. V galerii najdete, co dalšího pro vás hvězdy mají.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Neutrácejte dnes za zbytečnosti, peníze by vám brzy chyběly. Naopak se soustřeďte na výdělek, který můžete podpořit svou aktivitou. Hvězdy vám dávají možnost skvělého přivýdělku. V galerii najdete, na co se zaměřit.


Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Dnes se vám bude vše dařit, nedělejte si zbytečné starosti. Dokonce ti z vás, kteří jsou nezadaní, by mohli potkat zajímavou osobu, se kterou je čeká skvělé dobrodružství! V galerii najdete váš tip.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Dělat deset věcí najednou by se vám dnes opravdu nemuselo vyplatit. Dejte si na své úkoly dostatek času a pečlivě je plánujte. Uvidíte, že to bude pro vás nakonec lepší. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Neváhejte se pustit do věcí, na které jste doposud neměli odvahu. Život máte jen jeden. S každým dnem se ochuzujete o další šanci žít tak, jak si skutečně přejete. V galerii najdete, co vás potěší.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Nenechte nikoho, aby vás sváděl k nekalým praktikám v pracovních vztazích. Zachovejte si své zásady a dejte ostatním najevo, že s vámi rozhodně manipulovat nemohou. V galerii najdete, na co si dát pozor.

Pokud chcete vědět více, přečtěte si týdenní horoskop ➔

Související články

Další články

Nejnovější kauzy